fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

МакДональдз поруч з метро Мінська у Києві розпочав роботу у новій просторій будівлі

08/ 11/ 2017
  08 листопада МакДональдз поруч з метро Мінська у Києві розпочав роботу у новій будівлі за адресою: проспект Оболонський, 26А, яка знаходиться у кількох метрах від попереднього місця розташування закладу. МакДональдз, який був відкритий ще у 1999 році, перенесено у нову будівлю у зв’язку із будівництвом житлового комплексу на цій території. Архітектура нової будівлі є унікальною для МакДональдз. Проект розроблений фахівцями МакДональдз разом з архітекторами житлового комплексу Obolon Residences, на території якого тепер розташований заклад. Будівля гармонійно доповнює композицію комплексу. Нове приміщення закладу МакДональдз є двоповерховим, з урахуванням цокольного поверху. Окрім основної зали, для відвідувачів тут передбачена простора літня тераса. Площа ресторану складає 753 м², тут одночасно зможе відпочивати 230 гостей: 102 в залі на першому поверсі та 128 на терасі. Для зручності гостей у ресторані облаштовані експрес-вікно, завдяки якому можна придбати страви, не заходячи у заклад, та МакДрайв для обслуговування відвідувачів на автомобілях. МакДрайв працюватиме з трьома вікнами обслуговування. Ця система є доволі новою для українських МакДональдз, адже у більшості закладів працює два вікна. Тепер гості, які раніше очікували своє замовлення на місці видачі, зможуть проїхати до окремого вікна та забрати замовлення після його формування. Завдяки цьому нововведенню вдасться збільшити загальну швидкість обслуговування відвідувачів на автомобілях та пропускну здатність МакДрайв особливо в пікові години. Оновлений МакДональдз® відкритий з 6:00 до 23:45 та має намір щодня обслуговувати понад 3000 відвідувачів. МакДрайв та експрес-вікно працюватимуть цілодобово. МакДональдз в Україні є лідером у галузі ресторанів швидкого обслуговування в Україні. Перший заклад МакДональдз в Україні було відкрито 24 травня 1997 у Києві.  МакДональдз – один із найбільших іноземних інвесторів в Україні: компанія вклала у розвиток мережі та інфраструктури близько 250 млн доларів. Сьогодні в компанії працює близько 7500 людей. За результатами щорічних досліджень глобальної консалтингової компанії з питань менеджменту Hay Group компанія МакДональдз в Україні входить до трійки лідерів у всеукраїнському рейтингу «Кращі компанії для лідерів». МакДональдз в Україні вже кілька років поспіль є одним з найкращих українських роботодавців за результатами дослідження задоволеності співробітників у рейтингу «Кращі роботодавці України». Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте наш сайт: www.mcdonalds.ua. Читайте новини компанії у соціальних мережах: https://www.facebook.com/McDonaldsUA.
01/

08 листопада МакДональдз поруч з метро Мінська у Києві розпочав роботу у новій будівлі за адресою: проспект Оболонський, 26А, яка знаходиться у кількох метрах від попереднього місця розташування закладу. МакДональдз, який був відкритий ще у 1999 році, перенесено у нову будівлю у зв’язку із будівництвом житлового комплексу на цій території.

Архітектура нової будівлі є унікальною для МакДональдз. Проект розроблений фахівцями МакДональдз разом з архітекторами житлового комплексу Obolon Residences, на території якого тепер розташований заклад. Будівля гармонійно доповнює композицію комплексу.

Нове приміщення закладу МакДональдз є двоповерховим, з урахуванням цокольного поверху. Окрім основної зали, для відвідувачів тут передбачена простора літня тераса. Площа ресторану складає 753 м², тут одночасно зможе відпочивати 230 гостей: 102 в залі на першому поверсі та 128 на терасі.

Для зручності гостей у ресторані облаштовані експрес-вікно, завдяки якому можна придбати страви, не заходячи у заклад, та МакДрайв для обслуговування відвідувачів на автомобілях. МакДрайв працюватиме з трьома вікнами обслуговування. Ця система є доволі новою для українських МакДональдз, адже у більшості закладів працює два вікна. Тепер гості, які раніше очікували своє замовлення на місці видачі, зможуть проїхати до окремого вікна та забрати замовлення після його формування. Завдяки цьому нововведенню вдасться збільшити загальну швидкість обслуговування відвідувачів на автомобілях та пропускну здатність МакДрайв особливо в пікові години.

Оновлений МакДональдз® відкритий з 6:00 до 23:45 та має намір щодня обслуговувати понад 3000 відвідувачів. МакДрайв та експрес-вікно працюватимуть цілодобово.

МакДональдз в Україні є лідером у галузі ресторанів швидкого обслуговування в Україні. Перший заклад МакДональдз в Україні було відкрито 24 травня 1997 у Києві.  МакДональдз – один із найбільших іноземних інвесторів в Україні: компанія вклала у розвиток мережі та інфраструктури близько 250 млн доларів. Сьогодні в компанії працює близько 7500 людей. За результатами щорічних досліджень глобальної консалтингової компанії з питань менеджменту Hay Group компанія МакДональдз в Україні входить до трійки лідерів у всеукраїнському рейтингу «Кращі компанії для лідерів». МакДональдз в Україні вже кілька років поспіль є одним з найкращих українських роботодавців за результатами дослідження задоволеності співробітників у рейтингу «Кращі роботодавці України».

Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте наш сайт: www.mcdonalds.ua. Читайте новини компанії у соціальних мережах: https://www.facebook.com/McDonaldsUA.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: