fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Майже ₣60 млн на Програму EGAP

02/ 07/ 2024
  Федеральна рада Швейцарії продовжує підтримувати цифровізацію та електронне урядування в Україні. Швейцарсько-українська Програма EGAP отримала новий етап фінансування, зокрема, на проєкти в регіонах, що постраждали від війни. У п’ятницю, 7 червня, Федеральна рада Швейцарії затвердила фінансування в сумі 58,7 млн ​​швейцарських франків для швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності та участі» (Програма EGAP), яку впроваджує Фонд Східна Європа. «Оскільки EGAP успішно впроваджує електронні послуги, що надаються державою, і сприяє прозорості, Федеральна рада вирішила, що Швейцарія продовжить підтримувати Програму. Швейцарія оголосить про свою допомогу у сферах цифровізації та електронного урядування на наступній конференції з відновлення України (URC), яка відбудеться 11 та 12 червня 2024 року в Берліні», — говориться на сайті Федеральної ради. Наступні чотири роки (2024–2028 рр.) фінансування буде зосереджено, зокрема, на проєктах у регіонах, що постраждали від війни та є важливими для майбутнього відновлення. У центрі уваги — сфери охорони здоров’я, освіти та гуманітарного розмінування. «EGAP майже 10 років у співпраці з державними органами розбудовує цифровізацію. За цей час вдалось впровадити 60 електронних послуг, а також сервісів та платформ, які цифровізують та спрощують життя громадян по всій Україні. Від початку повномасштабної війни нашим фокусом стала підтримка громадян, які постраждали: допомога ВПО, гуманітарне розмінування, цивільний захист. Це стало можливим завдяки багаторічній послідовній підтримці Швейцарії та інших міжнародних партнерів. Вдячний уряду Швейцарії за їхнє лідерство в цифровізації України», — зазначив президент Фонду Східна Європа Віктор Лях. Програма EGAP за підтримки уряду Швейцарії впроваджує електронні послуги, урядування та інструменти е-демократії, що дозволяють громадянам брати участь у політичних процесах від 2015 року. «EGAP завдяки електронним сервісам допомагає мінімізувати корупційні ризики та підвищує прозорість державних послуг. У наших проєктах взяли участь 497 органів місцевого самоврядування. Найбільш масштабним проєктом став запуск електронного сервісу послуг Дія, яким наразі користуються понад 20 млн українців», — розповідає керівниця Програми EGAP Олена Саєнко. Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) фінансується Швейцарією і виконується Фондом Східна Європа у співпраці з Мінцифрою та Фондом Innovabridge.

Федеральна рада Швейцарії продовжує підтримувати цифровізацію та електронне урядування в Україні. Швейцарсько-українська Програма EGAP отримала новий етап фінансування, зокрема, на проєкти в регіонах, що постраждали від війни.

У п’ятницю, 7 червня, Федеральна рада Швейцарії затвердила фінансування в сумі 58,7 млн ​​швейцарських франків для швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності та участі» (Програма EGAP), яку впроваджує Фонд Східна Європа.

«Оскільки EGAP успішно впроваджує електронні послуги, що надаються державою, і сприяє прозорості, Федеральна рада вирішила, що Швейцарія продовжить підтримувати Програму. Швейцарія оголосить про свою допомогу у сферах цифровізації та електронного урядування на наступній конференції з відновлення України (URC), яка відбудеться 11 та 12 червня 2024 року в Берліні», — говориться на сайті Федеральної ради.

Наступні чотири роки (2024–2028 рр.) фінансування буде зосереджено, зокрема, на проєктах у регіонах, що постраждали від війни та є важливими для майбутнього відновлення. У центрі уваги — сфери охорони здоров’я, освіти та гуманітарного розмінування.

«EGAP майже 10 років у співпраці з державними органами розбудовує цифровізацію. За цей час вдалось впровадити 60 електронних послуг, а також сервісів та платформ, які цифровізують та спрощують життя громадян по всій Україні. Від початку повномасштабної війни нашим фокусом стала підтримка громадян, які постраждали: допомога ВПО, гуманітарне розмінування, цивільний захист. Це стало можливим завдяки багаторічній послідовній підтримці Швейцарії та інших міжнародних партнерів. Вдячний уряду Швейцарії за їхнє лідерство в цифровізації України», — зазначив президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.

Програма EGAP за підтримки уряду Швейцарії впроваджує електронні послуги, урядування та інструменти е-демократії, що дозволяють громадянам брати участь у політичних процесах від 2015 року.

«EGAP завдяки електронним сервісам допомагає мінімізувати корупційні ризики та підвищує прозорість державних послуг. У наших проєктах взяли участь 497 органів місцевого самоврядування. Найбільш масштабним проєктом став запуск електронного сервісу послуг Дія, яким наразі користуються понад 20 млн українців», — розповідає керівниця Програми EGAP Олена Саєнко.

Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) фінансується Швейцарією і виконується Фондом Східна Європа у співпраці з Мінцифрою та Фондом Innovabridge.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: