fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Майже 2000 поїздок і 500 унікальних користувачів: дані від Uklon про роботу класу авто «Інклюзивний»

11/ 07/ 2023
  У квітні 2023 року Uklon за підтримки Mastercard та MacPaw запустив клас авто «Інклюзивний» для людей, що користуються кріслом колісним. Проєкт також підтримали Український ветеранський фонд Мінветеранів та спільнота «Бізнес без бар’єрів», яка обʼєднана навколо ініціативи першої леді Олени Зеленської і наразі налічує 22 компанії. Продуктова IT-компанія Uklon підбила підсумки роботи нового класу авто за перші 3 місяці його роботи.   Загалом, від квітня 2023 року і дотепер, пасажири класу авто «Інклюзивний» здійснили 1 905 поїздок та проїхали 21 282 кілометри. У середньому здійснювалася 21 поїздка щодня; Новим класом скористалися 472 людини, що користуються кріслом колісним; Найпопулярнішими локаціями, куди їздять користувачі Інклюзивного класу, стали лікарні, залізничний вокзал, торговий центр, дослідницькі інститути (Інститут ендокринології та обміну речовин, Національний інститут раку, Інститут травматології та ортопедії) та парки; Найдовша поїздка була здійснена з Києва до Житомира (134,5 км), тривалістю 321 хвилина. Своєю чергою найкоротша поїздка склала 0,5 км; У середньому кожна поїздка триває близько 31 хвилини; Наразі у Інклюзивному класі авто працюють 8 професійних драйверів, які пройшли тренінг від Доступно.UA зі спілкування та взаємодії із людьми з порушеннями опорно-рухового апарату.  Додамо, наразі компанія у пошуку нових партнерів для розширення географії проєкту в інших містах України. «Інклюзивний клас став для нас особливою метою, до якої ми довго йшли. І тепер можу впевнено сказати, що недарма. Щодня ми отримуємо неймовірну кількість позитивних відгуків від людей, для яких новий клас став справжньою допомогою та покращенням їхньої якості життя. Особливо, відзначають наших уважних водіїв та комфорт перевезень. Наразі ми працюємо над розширенням географії проєкту, тому активно шукаємо підтримку серед бізнес-спільноти для закупівлі ще більшої кількості спеціалізованих авто. Робити важливі речі — просто. А разом — ще простіше», – зазначає співзасновник і операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь.  Нагадаємо, новий клас авто доступний в Києві та його передмісті в радіусі 20 км. Авто класу «Інклюзивний» оснащені гідравлічним або механічним підіймачем, рампою, спеціальними пасками безпеки та кріпленнями для фіксації крісла колісного. Мета проєкту – надати можливість для вільного пересування людям, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом чи інші порушення.

У квітні 2023 року Uklon за підтримки Mastercard та MacPaw запустив клас авто «Інклюзивний» для людей, що користуються кріслом колісним. Проєкт також підтримали Український ветеранський фонд Мінветеранів та спільнота «Бізнес без бар’єрів», яка обʼєднана навколо ініціативи першої леді Олени Зеленської і наразі налічує 22 компанії. Продуктова IT-компанія Uklon підбила підсумки роботи нового класу авто за перші 3 місяці його роботи.  

Загалом, від квітня 2023 року і дотепер, пасажири класу авто «Інклюзивний» здійснили 1 905 поїздок та проїхали 21 282 кілометри.

  • У середньому здійснювалася 21 поїздка щодня;
  • Новим класом скористалися 472 людини, що користуються кріслом колісним;
  • Найпопулярнішими локаціями, куди їздять користувачі Інклюзивного класу, стали лікарні, залізничний вокзал, торговий центр, дослідницькі інститути (Інститут ендокринології та обміну речовин, Національний інститут раку, Інститут травматології та ортопедії) та парки;
  • Найдовша поїздка була здійснена з Києва до Житомира (134,5 км), тривалістю 321 хвилина. Своєю чергою найкоротша поїздка склала 0,5 км;
  • У середньому кожна поїздка триває близько 31 хвилини;
  • Наразі у Інклюзивному класі авто працюють 8 професійних драйверів, які пройшли тренінг від Доступно.UA зі спілкування та взаємодії із людьми з порушеннями опорно-рухового апарату. 

Додамо, наразі компанія у пошуку нових партнерів для розширення географії проєкту в інших містах України.

«Інклюзивний клас став для нас особливою метою, до якої ми довго йшли. І тепер можу впевнено сказати, що недарма. Щодня ми отримуємо неймовірну кількість позитивних відгуків від людей, для яких новий клас став справжньою допомогою та покращенням їхньої якості життя. Особливо, відзначають наших уважних водіїв та комфорт перевезень. Наразі ми працюємо над розширенням географії проєкту, тому активно шукаємо підтримку серед бізнес-спільноти для закупівлі ще більшої кількості спеціалізованих авто. Робити важливі речі — просто. А разом — ще простіше», – зазначає співзасновник і операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь. 

Нагадаємо, новий клас авто доступний в Києві та його передмісті в радіусі 20 км. Авто класу «Інклюзивний» оснащені гідравлічним або механічним підіймачем, рампою, спеціальними пасками безпеки та кріпленнями для фіксації крісла колісного. Мета проєкту – надати можливість для вільного пересування людям, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом чи інші порушення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: