fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Майстер-клас Сергія Єфремова: Секрети маніпуляцій

22/ 10/ 2019
  Маніпуляція - це прихований психологічний прийом, метою якого є змусити людину, всупереч її інтересам, виконати потрібні вам дії. 22 жовтня представники EBA Kharkiv  відкривали секрети маніпуляцій у бізнесі разом із Сергієм Єфремовим, бізнес-тренером, директором тренінг-центру «Лідер». Дізнавались про явище індоктринації та причини постійного повторення реклами. Обговорювали принципи впливу та способи захисту. Розбирали приклади провокацій та правильних реакцій на погрози. Отримали корисні поради та авторські напрацювання від Сергія , що допоможуть уникнути конфліктів. Дякуємо спікеру за цінні знання та поради! Бажаємо учасниками ніколи не підпадати під вплив маніпуляторів!

Маніпуляція – це прихований психологічний прийом, метою якого є змусити людину, всупереч її інтересам, виконати потрібні вам дії.

22 жовтня представники EBA Kharkiv  відкривали секрети маніпуляцій у бізнесі разом із Сергієм Єфремовим, бізнес-тренером, директором тренінг-центру «Лідер». Дізнавались про явище індоктринації та причини постійного повторення реклами. Обговорювали принципи впливу та способи захисту. Розбирали приклади провокацій та правильних реакцій на погрози. Отримали корисні поради та авторські напрацювання від Сергія , що допоможуть уникнути конфліктів.

Дякуємо спікеру за цінні знання та поради! Бажаємо учасниками ніколи не підпадати під вплив маніпуляторів!

Спікери

1 / 1
Сергій Єфремов
Директор тренінг-центру «Лідер», автор 15 бізнес-книг, найкращий бізнес-тренер 2015, 2016 рр., фахівець у сфері збільшенння продажів і ведення переговорів
Сергій Єфремов

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: