fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Майстер-клас: “Керуємо змінами – легко, успішно, вигідно!” у Харкові

21/ 02/ 2018
  Сучасний світ змінюється дуже швидко: те, що було актуальним вчора, завтра може вже бути зовсім не релевантним. Доводиться підлаштовуватись. Проте кожна людина і, звичайно, управлінці компаній хочуть, щоб не зміни нами керували, а ми - змінами. Анна Руденко, бізнес-тренер та досвідчений спеціаліст у сфері впровадження змін довела на теорії та реальний кейсах, що зміни у бізнесі потрібні, та що їх імплементація – це лише питання часу. Але якщо все робити правильно, то усі сторони будуть більш ніж задоволені: і керівники, і співробітники, і кінцеві споживачі продукту.

Сучасний світ змінюється дуже швидко: те, що було актуальним вчора, завтра може вже бути зовсім не релевантним. Доводиться підлаштовуватись. Проте кожна людина і, звичайно, управлінці компаній хочуть, щоб не зміни нами керували, а ми – змінами.

Анна Руденко, бізнес-тренер та досвідчений спеціаліст у сфері впровадження змін довела на теорії та реальний кейсах, що зміни у бізнесі потрібні, та що їх імплементація – це лише питання часу. Але якщо все робити правильно, то усі сторони будуть більш ніж задоволені: і керівники, і співробітники, і кінцеві споживачі продукту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: