fbpx

Майстер-клас Асоціації у Харкові: Застосування Agile-методологій в реальному бізнесі

28/ 11/ 2018
  Agile-методологія в управлінні компанією «перекочувала» з ІТ-індустрії  до сфери фінансів, медицини, виробництва, надання послуг, управління персоналом тощо. За статистикою у 2018 році «гнучкі» (Agile) підходи використовували майже 71% організацій. Люди та взаємодії між ними, співробітництво з замовником, готовність до змін – ось що важливо в Agile-управлінні.   Що таке Scrum, чому він здобув популярність, як його застосовувати в різних галузях, яка роль Scrum-майстра, а також як розпочати Agile-трансформацію і перетворити організацію на «гнучку» - відповіді на всі ці питання з’ясовували в ході Майстер-класу Асоціації 28 листопада 2018 року. Світлана Гаврилюк, сертифікований Professional Scrum Master & Product Owner, і Дмитро Кальоних, фасилітатор, фахівець із застосування практик Management 3.0, поділилися  теорією та досвідом щодо застосування Agile- і Scrum-методик у бізнесі, їх переваг і користі для розвитку підприємства, команди, продукту й сервісу. Головний лейтмотив зустрічі: рішення про впровадження Agile/Scrum повинне супроводжуватись готовністю до трансформації корпоративної культури і самого способу мислення, адже це – справжня філософія, яка за умови її правильного застосування може стати доречною для усіх, від МСБ до міжнародних корпорацій.

Agile-методологія в управлінні компанією «перекочувала» з ІТ-індустрії  до сфери фінансів, медицини, виробництва, надання послуг, управління персоналом тощо. За статистикою у 2018 році «гнучкі» (Agile) підходи використовували майже 71% організацій. Люди та взаємодії між ними, співробітництво з замовником, готовність до змін – ось що важливо в Agile-управлінні.  

Що таке Scrum, чому він здобув популярність, як його застосовувати в різних галузях, яка роль Scrum-майстра, а також як розпочати Agile-трансформацію і перетворити організацію на «гнучку» – відповіді на всі ці питання з’ясовували в ході Майстер-класу Асоціації 28 листопада 2018 року.

Світлана Гаврилюк, сертифікований Professional Scrum Master & Product Owner, і Дмитро Кальоних, фасилітатор, фахівець із застосування практик Management 3.0, поділилися  теорією та досвідом щодо застосування Agile- і Scrum-методик у бізнесі, їх переваг і користі для розвитку підприємства, команди, продукту й сервісу.

Головний лейтмотив зустрічі: рішення про впровадження Agile/Scrum повинне супроводжуватись готовністю до трансформації корпоративної культури і самого способу мислення, адже це – справжня філософія, яка за умови її правильного застосування може стати доречною для усіх, від МСБ до міжнародних корпорацій.

Презентації та документи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: