fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Любов та інші неприємності»

13/ 07/ 2021
  Автор: Олексій Грачев, адвокат Dynasty Law &Investment Шлюби укладаються на небі, та припиняються звичайнісінькими земними судами. Однак мало яке подружжя думає про розлучення, особливо коли весілля відбувається десь на мальовничому узбережжі поза межами України. Важливо, що місце укладання шлюбу значно впливає на правові наслідки шлюбу, адже шлюб, хоча б одним із подружжя якого є громадянин України, є дійсним в Україні за умови додержання щодо нього вимог законодавства України про підстави недійсності шлюбу. При цьому, релігійна церемонія не є підставою для визнання дійсності шлюбу. Отже, укладаючи шлюб, треба пам’ятати, що він не є декларативним і до нього можуть автоматично бути застосовані норми права іноземної держави, зокрема про майнові відносини подружжя. Так, деякі країни за замовчуванням передбачають поширення режиму роздільної власності на майно, інші – спільної сумісної чи часткової. Відповідно до цього і здійснюватиметься поділ мана при розлученні. Треба пам’ятати, що подружжя може обрати для регулювання майнових наслідків шлюбу право особистого закону одного з подружжя або право держави, у якій один з них має звичайне місце перебування, або, стосовно до нерухомого майна, право держави, у якій це майно знаходиться. Такий вибір здійснюється письмово у вигляді договору, що має безліч особливостей. Та Вам не потрібно поринати в нюанси закордонного чи вітчизняного законодавства, якщо звернутися до професіоналів з команди Dynasty Law & Investment.

Автор: Олексій Грачев, адвокат Dynasty Law &Investment

Шлюби укладаються на небі, та припиняються звичайнісінькими земними судами. Однак мало яке подружжя думає про розлучення, особливо коли весілля відбувається десь на мальовничому узбережжі поза межами України.

Важливо, що місце укладання шлюбу значно впливає на правові наслідки шлюбу, адже шлюб, хоча б одним із подружжя якого є громадянин України, є дійсним в Україні за умови додержання щодо нього вимог законодавства України про підстави недійсності шлюбу. При цьому, релігійна церемонія не є підставою для визнання дійсності шлюбу.

Отже, укладаючи шлюб, треба пам’ятати, що він не є декларативним і до нього можуть автоматично бути застосовані норми права іноземної держави, зокрема про майнові відносини подружжя.

Так, деякі країни за замовчуванням передбачають поширення режиму роздільної власності на майно, інші – спільної сумісної чи часткової. Відповідно до цього і здійснюватиметься поділ мана при розлученні.

Треба пам’ятати, що подружжя може обрати для регулювання майнових наслідків шлюбу право особистого закону одного з подружжя або право держави, у якій один з них має звичайне місце перебування, або, стосовно до нерухомого майна, право держави, у якій це майно знаходиться.

Такий вибір здійснюється письмово у вигляді договору, що має безліч особливостей.

Та Вам не потрібно поринати в нюанси закордонного чи вітчизняного законодавства, якщо звернутися до професіоналів з команди Dynasty Law & Investment.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: