fbpx

LvivMozArt. Інвестиція у бізнес-середовище

08/ 08/ 2019
    Третій рік поспіль міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt збирає неймовірно талановитих зірок і поціновувачів класичної музики у Львові. Цього року спільно з LvivMozArt та Advice Group ми долучитись до фестивалю та організували бізнесову частину, на якій ми показали іншу сторону створення такої музичної події у Львові. Співзасновники Оксана Линів, Марк Зархін і Олег Мацех поділились історією започаткування фестивалю, а основні партнери – VISA, Avalon Inc., Raiffeisen Bank Aval – розповіли чому вирішили підтримати саме цей музичний фестиваль. Учасники ж мали нагоду особисто познайомитись та поспілкуватись із гостями та спікерами бізнес-подій. Два насичені дні у колі талановитих людей, ідейників і відомих практиків, які розуміють додану вартість такої синергії та вплив бізнесу на мистецтво й навпаки. Серед запрошених спікерів були засновниця та арт-директорка фестивалю Оксана Линів, цьогорічні зіркові солісти – Пумеза Мацікіза (Південно-Африканська Республіка) та Нуттапорн Тамматі (Таїланд), громадський діяч Олег Мацех, відомий ресторатор Марк Зархін, директор оркестру “ІНСО-Львів” Іоланта Пришляк, головкиня наглядової ради Олена Вовк, директор філармонії м. Грац Міхаель Немет, музична критикиня Люба Морозова. Партнери бізнес-подій: готель “Леополіс”, готель “Цитадель Інн”, Галерея мов, Бакарді Україна. Підсумки та висновки двох бізнес-подій читайте у вересневому номері журналу LvivToday.
01/

 

Третій рік поспіль міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt збирає неймовірно талановитих зірок і поціновувачів класичної музики у Львові.

Цього року спільно з LvivMozArt та Advice Group ми долучитись до фестивалю та організували бізнесову частину, на якій ми показали іншу сторону створення такої музичної події у Львові. Співзасновники Оксана Линів, Марк Зархін і Олег Мацех поділились історією започаткування фестивалю, а основні партнери – VISA, Avalon Inc., Raiffeisen Bank Aval – розповіли чому вирішили підтримати саме цей музичний фестиваль. Учасники ж мали нагоду особисто познайомитись та поспілкуватись із гостями та спікерами бізнес-подій.

Два насичені дні у колі талановитих людей, ідейників і відомих практиків, які розуміють додану вартість такої синергії та вплив бізнесу на мистецтво й навпаки.

Серед запрошених спікерів були засновниця та арт-директорка фестивалю Оксана Линів, цьогорічні зіркові солісти – Пумеза Мацікіза (Південно-Африканська Республіка) та Нуттапорн Тамматі (Таїланд), громадський діяч Олег Мацех, відомий ресторатор Марк Зархін, директор оркестру “ІНСО-Львів” Іоланта Пришляк, головкиня наглядової ради Олена Вовк, директор філармонії м. Грац Міхаель Немет, музична критикиня Люба Морозова.

Партнери бізнес-подій: готель “Леополіс”, готель “Цитадель Інн”, Галерея мов, Бакарді Україна.

Підсумки та висновки двох бізнес-подій читайте у вересневому номері журналу LvivToday.

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: