fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Львів Жіночий клуб “Незручні запитання”

20/ 09/ 2018
    Ми ризикнули та розпочали серію зустрічей “Незручні запитання” в рамках жіночого клубу. 20 вересня ми пізнавали для себе світ будови жіночого організму, його особливості і зміни, які відбуваються з віком, подивились на себе зі сторони та пробували осягнути цей космос. Завдяки провідними експертами медичного центру Medicover ми ознайомились з інноваційними методами, які може запропонувати сучасна медицина для забезпечення нам можливості відійти від стандартного сприйняття часу та материнства. Наші учасниці мали змогу задати відверті запитання та отримали відкриті відповіді на актуальні для них теми. Велика подяка фахівцям Medicover за презентацію! Ваша любов до справи вартує великих нагород! Також, щиро дякуємо за ініціативу організувати таку зустріч компанії MSD Ukraine! Ми завжди раді співпраці та новим ідеям!
01/

 

Ми ризикнули та розпочали серію зустрічей “Незручні запитання” в рамках жіночого клубу.

20 вересня ми пізнавали для себе світ будови жіночого організму, його особливості і зміни, які відбуваються з віком, подивились на себе зі сторони та пробували осягнути цей космос. Завдяки провідними експертами медичного центру Medicover ми ознайомились з інноваційними методами, які може запропонувати сучасна медицина для забезпечення нам можливості відійти від стандартного сприйняття часу та материнства. Наші учасниці мали змогу задати відверті запитання та отримали відкриті відповіді на актуальні для них теми.

Велика подяка фахівцям Medicover за презентацію! Ваша любов до справи вартує великих нагород!

Також, щиро дякуємо за ініціативу організувати таку зустріч компанії MSD Ukraine! Ми завжди раді співпраці та новим ідеям!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: