fbpx

Львів. Відкриття школи повного дня КМДШ у районі Нового Львова

26/ 12/ 2019
  У вересні 2020 року у Львові буде функціонувати нова школа КМДШ на вул. Угорській, 14 (район Нового Львова). Це понад 7000 м2 креативного простору та велика пришкільна територія з сучасними спортивними та ігровими майданчиками. Вже у наступному році львівські школярі зможуть навчатися у школі з інноваційними підходами, де можна реалізовувати найсміливіші проекти, займатися науковою та творчою діяльністю, а головне – де можна зростати сильною особистістю, здатною творити креативне майбутнє. У зв’язку з відкриттям, КМДШ оголошує набір учнів на 2020-21 навчальний рік. Дізнатися більше про підходи до навчання та зареєструватися на вступ можна за посиланням. Адреса нової локації: вул. Угорська. 14 (район Нового Львова) Графік навчання: 09:00-18:00

У вересні 2020 року у Львові буде функціонувати нова школа КМДШ на вул. Угорській, 14 (район Нового Львова). Це понад 7000 м2 креативного простору та велика пришкільна територія з сучасними спортивними та ігровими майданчиками.

Вже у наступному році львівські школярі зможуть навчатися у школі з інноваційними підходами, де можна реалізовувати найсміливіші проекти, займатися науковою та творчою діяльністю, а головне – де можна зростати сильною особистістю, здатною творити креативне майбутнє.

У зв’язку з відкриттям, КМДШ оголошує набір учнів на 2020-21 навчальний рік. Дізнатися більше про підходи до навчання та зареєструватися на вступ можна за посиланням.

Адреса нової локації: вул. Угорська. 14 (район Нового Львова)

Графік навчання: 09:00-18:00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: