fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Львів. День відкритих дверей в школі КМДШ

04/ 08/ 2020
  Менше місяця до відкриття нової школи КМДШ на вул. Угорській, 14 (в районі Нового Львова). КМДШ запрошує батьків школярів на День відкритих дверей в новому креативному просторі. Реєстрація. КМДШ – мережа приватних шкіл з 9-річним досвідом. Тут прагнуть, щоб кожен учень мав достатньо знань, досвіду, впевненості та приймав рішення на основі цінностей для того, щоб робити власний вибір та творити своє майбутнє. Триває набір до 0-11 класів. На Дні відкритих дверей батьки відвідають екскурсію новою школою, дізнаються про навчальні підходи та формаційну програму КМДШ, як проходять заняття в школі, отримають відповіді на усі запитання щодо навчальних процесів, зможуть зареєструвати дитину на вступ.      *День відкритих дверей буде проводитися протягом дня для невеликих груп людей та з дотриманням усіх заходів безпеки. Завантажити презентацію про КМДШ Зареєструватися на День відкритих Дверей

Менше місяця до відкриття нової школи КМДШ на вул. Угорській, 14 (в районі Нового Львова). КМДШ запрошує батьків школярів на День відкритих дверей в новому креативному просторі. Реєстрація.

КМДШ – мережа приватних шкіл з 9-річним досвідом. Тут прагнуть, щоб кожен учень мав достатньо знань, досвіду, впевненості та приймав рішення на основі цінностей для того, щоб робити власний вибір та творити своє майбутнє. Триває набір до 0-11 класів.

На Дні відкритих дверей батьки відвідають екскурсію новою школою, дізнаються про навчальні підходи та формаційну програму КМДШ, як проходять заняття в школі, отримають відповіді на усі запитання щодо навчальних процесів, зможуть зареєструвати дитину на вступ.     

*День відкритих дверей буде проводитися протягом дня для невеликих груп людей та з дотриманням усіх заходів безпеки.

Завантажити презентацію про КМДШ
Зареєструватися на День відкритих Дверей

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: