fbpx

ЛІГА:ЗАКОН запускає власний юридичний рейтинг

10/ 10/ 2019
01/

 

За останні 15 років український юридичний ринок отримав декілька масштабних конкурсів, компанії почали активно подаватися в номінації на міжнародні премії та навіть вигравати їх. І тільки одного не вистачало, окрім оцінки юристів колегами з ринку,  – визнання клієнтами.

Всеукраїнський рейтинг ринку юридичних послуг LIGA ZAKON AWARDS 2019  – це врахування усіх побажань та рекомендацій від професіоналів юридичної галузі та кращого світового досвіду.

В Оркомітеті зауважують, що мета – створити об’єктивний рейтинг, якому б довіряли і компанії, і клієнти. Метолодологію презентували представникам бізнес-спільноти і медіа 8 жовтня в святковій атмосфері на День юриста.

«Цього український юридичний ринок чекав давно. Одна з основних переваг нашого Рейтингу – це система визначення переможців. Ми презентували прозорий алгоритм, який зрозумілий для всіх. До того ж враховані побажання щодо об’єктивності. Ми як компанія, яка обслуговує юридичний ринок, як ніхто інший розуміємо потребу в об’єктивній та повній інформації. Впевнені, що поява Рейтингу LIGA ZAKON AWARDS позитивно сприятиме галузевій конкуренції» – коментує Марина Бондаренко, співзасновниця та СЕО компанії ЛІГА:ЗАКОН.

«Методологія Рейтингу – це величезна робота команди ЛІГА:ЗАКОН і партнерів, клієнтів, яких понад два місяці ми опитували, збирали експертні побажання. Сьогодні ми розпочинаємо збір заявок на участь в журі та готові надсилати анкети номінантам. Ми очікуємо, що до складу журі увійдуть шановані експерти – юристи юридичних компаній та представники юридичних департаментів інших сфер бізнесу. В Рейтингу ми будемо оцінювати як компанії, так і персоналії, враховуючи їх перемоги у міжнародних конкурсах. Окремий блок номінацій передбачений для LegalTech рішень, які допомагають юристам ефективно виконувати свою роботу.»Валерій Решетняк, директор LegalTech бізнесу компанії ЛІГА:ЗАКОН.

Учасники Рейтингу – це співробітники українських та міжнародних компаній – гравців ринку юридичних послуг в Україні, що офіційно ведуть підприємницьку та адвокатську діяльність на території України, юридичних підрозділів підприємств та державних органів України, а також незалежні адвокати, які провадять адвокатську діяльність в Україні.

Список номінантів формується двома шляхами:

 1. Самовисунення шляхом подання заявки через сайт Організатора awards.ligazakon.net
 2. Висунення Організатором Рейтингу

Експертами в журі Рейтингу можуть стати особи, що обізнані з актуальними тенденціями розвитку ринку юридичних послуг України і здатні на основі об’єктивних факторів скласти свій персональний рейтинг залежно від номінації та її критеріїв.

До складу журі загалом входитимуть експерти ринку – представники юридичних компаній та юристи-in-house.             В якості експерта не може голосувати за себе власник, топ-менеджер або співробітник компанії/організації – номінанта премії.

Формування складу експертного журі та подання анкет номінантами  відбуватиметься до 31 жовтня 2019 включно.

Голосування проходитиме наступним чином:

Експерти виставляють оцінку від 1 до 10 (1 – найменший бал, 10 – максимальний бал) кожному претенденту, базуючись на своїй експертній думці.

Для підведення результатів Рейтингу оцінки експертів додаються та діляться на кількість експертів, які голосували за номінацію.

Бал експертного журі = сумарна оцінка від журі / кількість членів журі, які голосували за номінацію

Споживачі та учасники ринку мають право під час онлайн-голосування віддати голос (1 голос від кожної особи) за одного із учасників, що увійшли списку номінантів.

Категорії номінантів Рейтингу LIGA ZAKON AWARDS наступні:

Компанії та персоналії (сумарно за оцінками журі та ринку)

 • Судові спори (суди загальної юрисдикції)
 • Господарський процес
 • Комплексне юридичне обслуговування
 • Кримінальне право
 • Податкове право
 • Корпоративне право
 • Банківське і фінансове право
 • Нерухомість і будівництво
 • Земельне та аграрне право
 • Фармацевтика та медичне право

Кращі рішення:

 1. Краще рішення для автоматизації договірної роботи
 2. Кращий медіа ресурс для юристів
 3. Краща CRM система для роботи з клієнтами для юридичної фірми
 4. Краща компанія з проведення навчальних заходів для юристів
 5. LegalTech стартап року

А також Вибір року – спеціальна номінація, переможець в якій визначиться шляхом моніторингу та аналізу медійної активності протягом останніх 12 місяців.

Голосування за номінантів триватиме з 4 до 29 листопада поточного року. Далі – до 5 грудня відбуватиметься  процес обробки та перевірки результатів голосів журі та онлайн-голосування.

6 грудня переможці отримають свої нагороди на Церемонії нагородження LIGA ZAKON AWARDS 2019.

Сайт Рейтингу LIGA ZAKON AWARDS 2019 – http://awards.ligazakon.net

Контакти Оргкомітету:

Організаційні питання – Олена Васильєва, rating@ligazakon.ua, +38 067 915 57 19

Інформаційна підтримка та PR – Інна Калініна, pr@ligazakon.ua, +38 096 476 94 46

ІНФОДОВІДКА ПРО КОМПАНІЮ ЛІГА:ЗАКОН

Компанія ЛІГА:ЗАКОН – українська ІТ продуктова компанія, провідний розробник інформаційно-аналітичних продуктів та сервісів на основі сучасних технологій, що забезпечує спрощення ведення бізнесу в Україні.

Компанія заснована і веде свою діяльність з 1991 року. Входить до Групи компаній ЛІГА разом із медіа-холдингом Ligamedia, JUSCUTUM Consulting Group, Міжнародним благодійним фондом “Lets help!”, міжнародною компанією Ketchup Loyality Marketing та ін. В портфелі компанії такі продукти та сервіси: LIGA:ZAKON – Інформаційно-правова і комунікаційна платформа для бізнесу, CONTR AGENT – Система перевірки та моніторингу бізнес-партнерів, VERDICTUM – Система аналізу судових рішень,  REPORT – Онлайн-сервіс здачі звітності та реєстрації податкових накладних, SEMATRUM – Сервіс аналітики та моніторингу медіа-ресурсів та інші.

Офіційні сторінки компанії:

https://ligazakon.net/

https://www.facebook.com/LIGAZAKON

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: