fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

LeapKids було визнано стандартом навчально-виховних послуг в Україні

05/ 09/ 2018
  Днями проект девелоперської компанії City One Development – інноваційний дитячий садок Академія Щастя «LeapKids» було відзначено Дипломом «Золотий символ якості національних товарів та послуг України за надання високоякісних навчальних та виховних послуг». Оцінку якості та визнання  було отримано від Міжнародної організації «Асамблея ділових кіл» (АДК), яка провела  засідання ділової громадськості України до 27-ої річниці Незалежності України. АДК нагородила своїх лауреатів у наступних номінаціях: «Великі українці», «Лицар Вітчизни», «Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни», нагороди Всеукраїнського рейтингу «Золотий символ якості національних товарів та послуг України» з присвоєнням керівникам почесного звання «Кращий керівник року» та відзнак «Краще підприємство України». Академія Щастя «LeapKids»  також отримала високу оцінку від Президії ділових кіл за високопрофесійне керівництво та вагомий внесок у розвиток галузі сучасної дошкільної освіти в Україні. Засідання пройшло в м. Києві, Держаній резиденції Президента України, Малому Маріїнському палаці. В його рамках відбулася церемонія нагородження видатних особистостей країни: керівників найуспішніших підприємств, науковців, підприємців зі всіх областей України. Інформаційна довідка Академія Щастя «LeapKids» – проект девелоперської компанії повного циклу City One Development. Основна мета проекту – надання послуг по розвитку та освіті дітей дошкільного віку в Україні, згідно нових вимог сьогодення та з урахуванням особливостей підростаючого покоління Z. Концепція Академії Щастя «LeapKids» - це  інноваційні підходи в освіті, розвиток дітей з допомогою прогресивної команди педагогів та з урахуванням кращих світових практик навчання, застосування сучасних біоекотехнологічних та енергоефективних рішень у будівництві та плануванні простору для дітей. Це дитячий садок повного дня, що розміщений у м. Київ, в ЖК «Новопечерські Липки» на Печерську. Кількість місць в садочку - 189, 12 груп по 15 чоловік. www.leapkids.com.ua, (044) 364 - 0-444

Днями проект девелоперської компанії City One Development – інноваційний дитячий садок Академія Щастя «LeapKids» було відзначено Дипломом «Золотий символ якості національних товарів та послуг України за надання високоякісних навчальних та виховних послуг». Оцінку якості та визнання  було отримано від Міжнародної організації «Асамблея ділових кіл» (АДК), яка провела  засідання ділової громадськості України до 27-ої річниці Незалежності України.

АДК нагородила своїх лауреатів у наступних номінаціях: «Великі українці», «Лицар Вітчизни», «Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни», нагороди Всеукраїнського рейтингу «Золотий символ якості національних товарів та послуг України» з присвоєнням керівникам почесного звання «Кращий керівник року» та відзнак «Краще підприємство України».

Академія Щастя «LeapKids»  також отримала високу оцінку від Президії ділових кіл за високопрофесійне керівництво та вагомий внесок у розвиток галузі сучасної дошкільної освіти в Україні.

Засідання пройшло в м. Києві, Держаній резиденції Президента України, Малому Маріїнському палаці. В його рамках відбулася церемонія нагородження видатних особистостей країни: керівників найуспішніших підприємств, науковців, підприємців зі всіх областей України.

Інформаційна довідка

Академія Щастя «LeapKids» – проект девелоперської компанії повного циклу City One Development. Основна мета проекту – надання послуг по розвитку та освіті дітей дошкільного віку в Україні, згідно нових вимог сьогодення та з урахуванням особливостей підростаючого покоління Z. Концепція Академії Щастя «LeapKids» – це  інноваційні підходи в освіті, розвиток дітей з допомогою прогресивної команди педагогів та з урахуванням кращих світових практик навчання, застосування сучасних біоекотехнологічних та енергоефективних рішень у будівництві та плануванні простору для дітей. Це дитячий садок повного дня, що розміщений у м. Київ, в ЖК «Новопечерські Липки» на Печерську.

Кількість місць в садочку – 189, 12 груп по 15 чоловік.

www.leapkids.com.ua, (044) 364 – 0-444

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: