fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ласкаво просимо до Харкова!

20/ 03/ 2018
  У 2018 році представництво компанії DSV в Україні взяло курс на розширення. Завдяки успішній роботі DSV в Україні і для максимального комфорту клієнтів східного регіону, ми відкрили новий офіс в Харкові всього в 3 хв. ходьби від метро Університет. Представництво DSV в Харкові можна легко знайти за адресою: 61002, Харків, вул. Свободи, 7/9, оф. 213. Контактна інформація: +38 067-356-93-06 або [email protected]. Працюємо для Вас з понеділка по пятницю з 09:00 до 18:00. Харківське представництво компанії DSV надає весь комплекс логістичних послуг: вантажні наземні, морські та авіаперевезення, мультимодальні та негабаритні перевезення, а також митно-брокерську допомогу. Одним з переваг харківського представництва DSV є більш оперативна обробка локальних замовлень з авіа та морських перевезень, а також більш привабливе співвідношення ціни\транзитного часу. У 2018 рік ми вступили з оптимізмом і надією на успіх і робимо все можливе на благо наших клієнтів. Джерело: https://dsv.ua/uk/laskavo-prosymo-do-harkova

У 2018 році представництво компанії DSV в Україні взяло курс на розширення.

Завдяки успішній роботі DSV в Україні і для максимального комфорту клієнтів східного регіону, ми відкрили новий офіс в Харкові всього в 3 хв. ходьби від метро Університет.

Представництво DSV в Харкові можна легко знайти за адресою: 61002, Харків, вул. Свободи, 7/9, оф. 213.

Контактна інформація: +38 067-356-93-06 або [email protected].

Працюємо для Вас з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00.

Харківське представництво компанії DSV надає весь комплекс логістичних послуг: вантажні наземні, морські та авіаперевезення, мультимодальні та негабаритні перевезення, а також митно-брокерську допомогу.

Одним з переваг харківського представництва DSV є більш оперативна обробка локальних замовлень з авіа та морських перевезень, а також більш привабливе співвідношення ціни\транзитного часу.

У 2018 рік ми вступили з оптимізмом і надією на успіх і робимо все можливе на благо наших клієнтів.

Джерело: https://dsv.ua/uk/laskavo-prosymo-do-harkova

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: