fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Лайфхаки від Асоціації в Одесі

22/ 06/ 2017
  Щорічно 50 000 людей в Україні помирають до приїзду швидкої допомоги. Прибуття медиків в середньому складає 20 хвилин, однак в багатьох випадках людина потребує допомоги в перші 5-7 хвилин. Лише правильно надана очевидцем перша допомога дає шанси на порятунок життя. Саме тому, 22 червня 2017 року в рамках проекту Лайфхаки від Асоціації в Одесі ми зібрались на майстер-класі з першої допомоги в офісі. Спікером виступив Федір Сердюк, засновник компанії FAST (учасниці проекту EBA Unlimit Ukraine), сертифікований Службою Екстреної Медицини Каліфорнії, керував підготовкою патрульної поліції з першої допомоги у 11 регіонах країни. Він приділив особливу увагу алгоритму поведінки в екстрених ситуаціях та засобам власної безпеки. Розповів про правила допомоги людині в побутових умовах при втраті свідомості, судомному нападі, обструкції дихальних шляхів тощо. Також спікер надав корисні поради щодо підвищення ефективності повідомлення під час виклику швидкої медичної допомоги. Далі разом з інструктором Владиславом Василішином присутні мали змогу застосувати отримані знання на практиці. Зокрема, перевіряти наявність у потерпілого ознак життя та здійснити комплекс дії для його безпеки до приїзду швидкої, виявляти, розрізняти та допомагати при інсульті, а також використовувати «прийом Геймліха» (коли людина вдавилася). Дякуємо компанії FAST за корисні знання, адже перша допомога – це a must have сучасної відповідальної людини!

Щорічно 50 000 людей в Україні помирають до приїзду швидкої допомоги. Прибуття медиків в середньому складає 20 хвилин, однак в багатьох випадках людина потребує допомоги в перші 5-7 хвилин. Лише правильно надана очевидцем перша допомога дає шанси на порятунок життя. Саме тому, 22 червня 2017 року в рамках проекту Лайфхаки від Асоціації в Одесі ми зібрались на майстер-класі з першої допомоги в офісі.

Спікером виступив Федір Сердюк, засновник компанії FAST (учасниці проекту EBA Unlimit Ukraine), сертифікований Службою Екстреної Медицини Каліфорнії, керував підготовкою патрульної поліції з першої допомоги у 11 регіонах країни. Він приділив особливу увагу алгоритму поведінки в екстрених ситуаціях та засобам власної безпеки. Розповів про правила допомоги людині в побутових умовах при втраті свідомості, судомному нападі, обструкції дихальних шляхів тощо. Також спікер надав корисні поради щодо підвищення ефективності повідомлення під час виклику швидкої медичної допомоги.

Далі разом з інструктором Владиславом Василішином присутні мали змогу застосувати отримані знання на практиці. Зокрема, перевіряти наявність у потерпілого ознак життя та здійснити комплекс дії для його безпеки до приїзду швидкої, виявляти, розрізняти та допомагати при інсульті, а також використовувати «прийом Геймліха» (коли людина вдавилася). Дякуємо компанії FAST за корисні знання, адже перша допомога – це a must have сучасної відповідальної людини!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: