fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Лайфхаки Асоціації в Одесі

16/ 08/ 2017
  Як організувати крутий івент? Про це ми дізнавалися на зустрічі проекту Лайфхаки Асоціації в Одесі 16.08.17 від Світлани Сивкової, власника Sweet Art Event Agency та ії колег. Ми обговорили тренди бізнес подій, як оптимізувати бюджет і отримати максимальний результат у корпоративних заходах, а також wow-кейси і лайфхаки особистих свят. Учасники дізналися як зробити wow-подію – корпоратив, дитяче свято, день народження, весілля, незалежно від цінової категорії (Light\Classic\Luxury), веселим та незабутнім.

Як організувати крутий івент? Про це ми дізнавалися на зустрічі проекту Лайфхаки Асоціації в Одесі 16.08.17 від Світлани Сивкової, власника Sweet Art Event Agency та ії колег.

Ми обговорили тренди бізнес подій, як оптимізувати бюджет і отримати максимальний результат у корпоративних заходах, а також wow-кейси і лайфхаки особистих свят.

Учасники дізналися як зробити wow-подію – корпоратив, дитяче свято, день народження, весілля, незалежно від цінової категорії (Light\Classic\Luxury), веселим та незабутнім.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: