fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Київський офіс МЮФ Dentons переїжджає до ASTARTA Organic Business Center, першого «зеленого» бізнес-центру в Україні

08/ 04/ 2019
  Починаючи з 3 квітня 2019 року адреса київського офісу Dentons: вул. Набережно-Хрещатицька, 41 Блок С, 9-ий поверх, м. Київ, 04070 Україна Телефонний та факсимільний номери залишаються без змін: T: +38 044 494 47 74 Ф: +380 44 494 19 91 Квітень, 2019, Київ – Dentons, найбільша в світі юридична фірма, переїжджає до нового офісу в ASTARTA Organic Business Center, першому «зеленому» бізнес-центрі в Україні. Офіс розташований в серці історичного центру, що знаходиться в одному з найстаріших районів м. Київ. ASTARTA Organic Business Center – багатоповерхова будівля, загальною площею 3000 кв. м. Це єдиний в Україні бізнес-центр з власним парком з чудовим пейзажом, фонтаном та сучасною архітектурою. Парк було створено за концепцією «місто в місті», та є відкритим як для працівників бізнес-центру, так і для громадськості. ASTARTA Organic Business Center – друга в Україні будівля, що отримала сертифікат BREEAM International для екологічно стійких будівель. Розробники цього простору використали енергозберігаючі технології, екологічно безпечні матеріали та сучасну інженерію BMS Schneider Electric. «Ми сповнені ентузіазму стосовно переїзду до нового офісу. Цей новітній органічний простір повністю відповідає нашій глобальній культурі інновацій та прозорості. Він забезпечуватиме більш комфортні та сучасні умови для зустрічей з нашими клієнтами та заохочуватиме креативність та співпрацю серед наших працівників», - коментує Олег Батюк, керуючий партнер Dentons в Україні. «Більше 25 років ми були віддані українському ринку, і ми продовжимо й надалі інвестувати в розвиток наших можливостей. Наш новий офіс не лише пристосований для зростання і розвитку нашої команди, він також відповідає найвищим міжнародним стандартам, які очікуються від найбільшої в світі юридичної фірми». Сьогодні Dentons в Україні налічує 30 юристів, включаючи шість партнерів. Про Dentons Dentons – найбільша юридична фірма в світі, яка надає повний спектр юридичних послуг. Dentons – серед лідерів рейтингу провідних юридичних брендів світу Acritas, отримала нагороду BTI Client Service 30 Award, а також – високу оцінку ділових і юридичних видань за інновації, зокрема за створення Nextlaw Labs і Nextlaw Global Referral Network. Dentons надає юридичні послуги міжнародним і українським компаніям. банкам та інших фінансовим установам, фондам прямих інвестицій, стартапам, державним підприємствам, приватним особам і некомерційним організаціям. www.dentons.com.

Починаючи з 3 квітня 2019 року адреса київського офісу Dentons:

вул. Набережно-Хрещатицька, 41
Блок С, 9-ий поверх, м. Київ, 04070 Україна

Телефонний та факсимільний номери залишаються без змін:

T: +38 044 494 47 74
Ф: +380 44 494 19 91

Квітень, 2019, Київ – Dentons, найбільша в світі юридична фірма, переїжджає до нового офісу в ASTARTA Organic Business Center, першому «зеленому» бізнес-центрі в Україні. Офіс розташований в серці історичного центру, що знаходиться в одному з найстаріших районів м. Київ.

ASTARTA Organic Business Center – багатоповерхова будівля, загальною площею 3000 кв. м. Це єдиний в Україні бізнес-центр з власним парком з чудовим пейзажом, фонтаном та сучасною архітектурою. Парк було створено за концепцією «місто в місті», та є відкритим як для працівників бізнес-центру, так і для громадськості. ASTARTA Organic Business Center – друга в Україні будівля, що отримала сертифікат BREEAM International для екологічно стійких будівель. Розробники цього простору використали енергозберігаючі технології, екологічно безпечні матеріали та сучасну інженерію BMS Schneider Electric.

«Ми сповнені ентузіазму стосовно переїзду до нового офісу. Цей новітній органічний простір повністю відповідає нашій глобальній культурі інновацій та прозорості. Він забезпечуватиме більш комфортні та сучасні умови для зустрічей з нашими клієнтами та заохочуватиме креативність та співпрацю серед наших працівників», – коментує Олег Батюк, керуючий партнер Dentons в Україні. «Більше 25 років ми були віддані українському ринку, і ми продовжимо й надалі інвестувати в розвиток наших можливостей. Наш новий офіс не лише пристосований для зростання і розвитку нашої команди, він також відповідає найвищим міжнародним стандартам, які очікуються від найбільшої в світі юридичної фірми».

Сьогодні Dentons в Україні налічує 30 юристів, включаючи шість партнерів.

Про Dentons

Dentons – найбільша юридична фірма в світі, яка надає повний спектр юридичних послуг. Dentons – серед лідерів рейтингу провідних юридичних брендів світу Acritas, отримала нагороду BTI Client Service 30 Award, а також – високу оцінку ділових і юридичних видань за інновації, зокрема за створення Nextlaw Labs і Nextlaw Global Referral Network. Dentons надає юридичні послуги міжнародним і українським компаніям. банкам та інших фінансовим установам, фондам прямих інвестицій, стартапам, державним підприємствам, приватним особам і некомерційним організаціям. www.dentons.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: