fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Київ, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг і Маріуполь: компанія «ТЕДІС Україна» назвала 5 міст, куди перерахувала найбільше податків за 2020 рік

10/ 03/ 2021
  За результатами роботи в 2020 році «ТЕДІС Україна» перерахувала до місцевих бюджетів 705,7 мільйонів гривень роздрібного акцизу з продажів тютюнових виробів. При цьому ТОП-5 міст, в які компанія направила найбільше податків, виглядає наступним чином: Київ - 65,6 мільйонів гривень податків Одеса - 61,6 мільйонів гривень податків Дніпро - 44 мільйони гривень податків Кривий Ріг - 33,3 мільйона гривень податків Маріуполь - 31 мільйон гривень податків «За показником сплаченого роздрібного акцизу з продажу тютюнових виробів наша компанія займає перше місце в Україні. А це означає, що всі міста, в яких ми працюємо, стабільно отримують необхідний ресурс для фінансування сфер освіти, охорони здоровя і соцзахисту», - підкреслив Тарас Корніяченко, генеральний директор компанії «ТЕДІС Україна». Нагадаємо, що за підсумками 2020 року компанія перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,4 мільярда гривень податків і входить в ТОП-100 найбільших платників податків країни за даними Державної податкової служби України. Довідка про компанію «ТЕДІС Україна» «ТЕДІС Україна» – одна з провідних українських компаній з надання логістичних та дистрибуційних  послуг в галузі споживчих товарів. Національна логістична структура налічує 32 регіональних структурних підрозділи. Завдяки  групі прямих продажів з 340 найкращих фахівців, Компанія охоплює роздрібну торговельну мережу, що складається з близько 45 000 роздрібних точок продажу по всій території України. Загальний штат компанії налічує 3500 співробітників. Компанія входить в п’ятірку кращих у рейтингу “Найкращі компанії для лідерів” в Україні, згідно з опитуванням, проведеним Korn Ferry HAY Group. «ТЕДІС Україна» увійшла в 5-ку серед усіх оптових компаній у ТОП-100 платників податків за даними Державної податкової служби України за 2019 рік. Також компанія «ТЕДІС Україна» зайняла 8 місце в рейтингу «100 найбільших приватних українських компаній» і 26 місце в рейтингу «50 кращих роботодавців» за версіями журналу Forbes Ukraine. https://tedis.ua/

За результатами роботи в 2020 році «ТЕДІС Україна» перерахувала до місцевих бюджетів 705,7 мільйонів гривень роздрібного акцизу з продажів тютюнових виробів. При цьому ТОП-5 міст, в які компанія направила найбільше податків, виглядає наступним чином:

  1. Київ – 65,6 мільйонів гривень податків
  2. Одеса – 61,6 мільйонів гривень податків
  3. Дніпро – 44 мільйони гривень податків
  4. Кривий Ріг – 33,3 мільйона гривень податків
  5. Маріуполь – 31 мільйон гривень податків

«За показником сплаченого роздрібного акцизу з продажу тютюнових виробів наша компанія займає перше місце в Україні. А це означає, що всі міста, в яких ми працюємо, стабільно отримують необхідний ресурс для фінансування сфер освіти, охорони здоров’я і соцзахисту», – підкреслив Тарас Корніяченко, генеральний директор компанії «ТЕДІС Україна».

Нагадаємо, що за підсумками 2020 року компанія перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,4 мільярда гривень податків і входить в ТОП-100 найбільших платників податків країни за даними Державної податкової служби України.

Довідка про компанію «ТЕДІС Україна»

«ТЕДІС Україна» – одна з провідних українських компаній з надання логістичних та дистрибуційних  послуг в галузі споживчих товарів. Національна логістична структура налічує 32 регіональних структурних підрозділи. Завдяки  групі прямих продажів з 340 найкращих фахівців, Компанія охоплює роздрібну торговельну мережу, що складається з близько 45 000 роздрібних точок продажу по всій території України. Загальний штат компанії налічує 3500 співробітників.

Компанія входить в п’ятірку кращих у рейтингу “Найкращі компанії для лідерів” в Україні, згідно з опитуванням, проведеним Korn Ferry HAY Group. «ТЕДІС Україна» увійшла в 5-ку серед усіх оптових компаній у ТОП-100 платників податків за даними Державної податкової служби України за 2019 рік.

Також компанія «ТЕДІС Україна» зайняла 8 місце в рейтингу «100 найбільших приватних українських компаній» і 26 місце в рейтингу «50 кращих роботодавців» за версіями журналу Forbes Ukraine.

https://tedis.ua/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: