fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

KYIV NOT KIEV: Українська «Мрія» рятує світ

05/ 05/ 2020
  У новому епізоді щотижневого відеоблогу Kyiv Not Kiev від команди TRUMAN Agency говоримо про нові призначення в уряді, історичні несправедливості в день зустрічі на Ельбі і те, як українські вантажні літаки допомагають світові пережити коронакризу. Онлайн-гості випуску: гості України з Великобританії, Індонезії та Єгипту. Пропонуємо переглянути свіжий випуск:    У #KyivNotKiev представлені найцікавіші новини та історії з України, що стосуються важливих внутрішньополітичних подій, економіки, зовнішньої політики, культури тощо. Кожну новину автори #KyivNotKiev аналізують та пояснюють, що означає та чи інша подія для України та її міжнародних партнерів, і чому важливо слідкувати за новинами з України. Відеоблог виходить англійською мовою, аби сягнути широкої аудиторії, що в Україні має політичний, економічний чи приватний інтерес. Дивіться нові епізоди кожного четверга о 22:00. І пам’ятайте – Kyiv Not Kiev!

У новому епізоді щотижневого відеоблогу Kyiv Not Kiev від команди TRUMAN Agency говоримо про нові призначення в уряді, історичні несправедливості в день зустрічі на Ельбі і те, як українські вантажні літаки допомагають світові пережити коронакризу.

Онлайн-гості випуску: гості України з Великобританії, Індонезії та Єгипту.

Пропонуємо переглянути свіжий випуск:  

У #KyivNotKiev представлені найцікавіші новини та історії з України, що стосуються важливих внутрішньополітичних подій, економіки, зовнішньої політики, культури тощо. Кожну новину автори #KyivNotKiev аналізують та пояснюють, що означає та чи інша подія для України та її міжнародних партнерів, і чому важливо слідкувати за новинами з України. Відеоблог виходить англійською мовою, аби сягнути широкої аудиторії, що в Україні має політичний, економічний чи приватний інтерес. Дивіться нові епізоди кожного четверга о 22:00. І пам’ятайте – Kyiv Not Kiev!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: