fbpx

KYIV NOT KIEV та ВІКТОР МІГАЛЧАН: про те, як досягти успіху в Голівуді, та українське кіно

10/ 07/ 2020
  Хто з нас не мріяв про життя Голлівудської суперзірки? Червоні хідники, папарацці, церемонії нагородження та багатомільйонні контракти. Щоб дізнатися, як влаштований Голівуд, Тетяна Гайдук та Поліна Бойчук з TRUMAN Agency запросили Віктора Мігалчана, режисера та продюсера, що живе в Лос-Анджелесі. Віктор зараз знімає телесеріал My American Family, прем’єра якого запланована на вересень/жовтень 2020. Серіал транслюватиметься на Amazon Prime і в головних ролях ви побачите Стіва Жака, Магі Авіла, Мерилін Флореc, Віктора Мігалчана, Мішель Вотерсон, Кімберлі Алексіс Лі та Денні Трехо. Хто наважиться позмагатися з майстром бойових мистецтв і як адаптуватися до численних культурних відмінностей – вже заінтриговані? Лишайтесь з нами! Ми привідкриємо завісу спеціально для вас. https://www.youtube.com/watch?v=UEsHqDtz1T0&t=0s #KyivNotKiev висвітлює останні новини з України – події україно-американських відносин, внутрішньої політики, економіки, культури та інсайди закулісся української політики. У розрізі кожної новини, #KyivNotKiev пропонує власний аналіз подій та пояснює, що та чи інша новина значить для України та її міжнародних партнерів; та чому важливо слідкувати за новинами з України.  Не пропустіть нові випуски щочетверга о 22:00 за київським часом. І пам’ятайте - KYIV NOT KIEV!

Хто з нас не мріяв про життя Голлівудської суперзірки? Червоні хідники, папарацці, церемонії нагородження та багатомільйонні контракти. Щоб дізнатися, як влаштований Голівуд, Тетяна Гайдук та Поліна Бойчук з TRUMAN Agency запросили Віктора Мігалчана, режисера та продюсера, що живе в Лос-Анджелесі.

Віктор зараз знімає телесеріал “My American Family”, прем’єра якого запланована на вересень/жовтень 2020. Серіал транслюватиметься на Amazon Prime і в головних ролях ви побачите Стіва Жака, Магі Авіла, Мерилін Флореc, Віктора Мігалчана, Мішель Вотерсон, Кімберлі Алексіс Лі та Денні Трехо. Хто наважиться позмагатися з майстром бойових мистецтв і як адаптуватися до численних культурних відмінностей – вже заінтриговані? Лишайтесь з нами! Ми привідкриємо завісу спеціально для вас.

#KyivNotKiev висвітлює останні новини з України – події україно-американських відносин, внутрішньої політики, економіки, культури та інсайди закулісся української політики. У розрізі кожної новини, #KyivNotKiev пропонує власний аналіз подій та пояснює, що та чи інша новина значить для України та її міжнародних партнерів; та чому важливо слідкувати за новинами з України.  Не пропустіть нові випуски щочетверга о 22:00 за київським часом. І пам’ятайте – KYIV NOT KIEV!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: