fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

KYIV NOT KIEV: про День Вишиванки, «іхтамнєтів» в Україні і надталановитий український парламент

22/ 05/ 2020
  Минулого тижня так звані «представники Донбасу» на мирних переговорах в рамках Тристоронньої контактної групи виявилися ніякими не представниками Донбасу, а громадянами Росії. Як доказ, українська сторона оприлюднила російський паспорт так званого міністра закордонних справ проксі-держави ЛНР. Якщо ви не дуже в темі, то Тетяна Гайдук і Поліна Бойчук з TRUMAN Agency пояснять дуже складний процес мирного врегулювання дуже простими словами. Також у цьому випуску про те, як українці відзначають День Європи та День Вишиванки. А ще гості зі США та Великобританії беруться вгадати, хто з людей на фото – депутат, а хто просто стенд-ап комік.  У #KyivNotKiev представлені найцікавіші новини та історії з України, що стосуються важливих внутрішньополітичних подій, економіки, зовнішньої політики, культури тощо. Кожну новину автори #KyivNotKiev аналізують та пояснюють, що означає та чи інша подія для України та її міжнародних партнерів, і чому важливо слідкувати за новинами з України. Відеоблог виходить англійською мовою, аби сягнути широкої аудиторії, що в Україні має політичний, економічний чи приватний інтерес. Дивіться нові епізоди кожного четверга о 22:00. І пам’ятайте – Kyiv Not Kiev!

Минулого тижня так звані «представники Донбасу» на мирних переговорах в рамках Тристоронньої контактної групи виявилися ніякими не представниками Донбасу, а громадянами Росії. Як доказ, українська сторона оприлюднила російський паспорт так званого міністра закордонних справ проксі-держави ЛНР. Якщо ви не дуже в темі, то Тетяна Гайдук і Поліна Бойчук з TRUMAN Agency пояснять дуже складний процес мирного врегулювання дуже простими словами.

Також у цьому випуску про те, як українці відзначають День Європи та День Вишиванки. А ще гості зі США та Великобританії беруться вгадати, хто з людей на фото – депутат, а хто просто стенд-ап комік.

У #KyivNotKiev представлені найцікавіші новини та історії з України, що стосуються важливих внутрішньополітичних подій, економіки, зовнішньої політики, культури тощо. Кожну новину автори #KyivNotKiev аналізують та пояснюють, що означає та чи інша подія для України та її міжнародних партнерів, і чому важливо слідкувати за новинами з України. Відеоблог виходить англійською мовою, аби сягнути широкої аудиторії, що в Україні має політичний, економічний чи приватний інтерес. Дивіться нові епізоди кожного четверга о 22:00. І пам’ятайте – Kyiv Not Kiev!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: