fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Квітень вигідних івентів у Львові у Premier Hotel Dnister

08/ 04/ 2019
  Встигніть провести ваш захід до 30 квітня за спеціальною ціною. Вдале місцезнаходження, – у самому сердці старого міста, досвідчений персонал, один з найбільших у місті номерний фонд і власний паркінг роблять Premier Hotel Dnister найзручнішим місцем у Львові для проведення заходів будь-яких масштабів. ДО ВАШИХ ПОСЛУГ: 5 конференц-залів місткістю від 15 до 250 осіб  ТЕХНІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ: До вартості оренди залів включено базове обладнання, необхідне для проведення ділового заходу: проектор та екран, звукове обладнання, фліпчарт, конференц-набір, лазерна указка.  ВАЖЛИВІ ДЕТАЛІ:  Всі зали мають природне освітлення;  Номерний фонд готелю налічує 166 комфортних номерів різних категорій;  2 поверх готелю займає ресторан, з одночасною місткістю до 300 осіб;  Dnister Panorama Bar з найкращим видом на місто розташовано на 9-му поверсі; Розташування в самому центрі Львова поруч з мальовничим парком; Організація Welcome Cocktail під час поселення групи;  Різноманітний вибір меню кава-брейків (від 50 грн. з особи);  Комплексні обіди від 200 грн. з особи;  Банкети та фуршети для урочистого завершення ділової частини заходу;  Безкоштовний паркінг з цілодобовою охороною; Індивідуальний підхід та турбота про кожного Гостя.  Довірте організацію особливої події професіоналам Premier Hotel Dnister з багаторічним досвідом роботи. Всі деталі будуть продумані до дрібниць, що дозволить вам сконцентруватися на головному. Крім того, для організаторів групп у всіх готелях мережі Premier діє спеціальна програма лояльності Premier Corporate Club. За посиланням ви можете стати учасником даної програми і накопичувати бонуси, обмінюючи їх на приємні подарунки в нашому готелі та в готелях мережі. Умови акції Строк дії пропозиції: з 01.04.2019 по 30.04.2019   При замовленні заходу з харчуванням та проживанням учасників - конференц-зал у ПОДАРУНОК! Бронювання та детальна інформація: +38 032 297 43 23 conference@dnister.lviv.ua events@dnister.lviv.ua

Встигніть провести ваш захід до 30 квітня за спеціальною ціною. Вдале місцезнаходження, – у самому сердці старого міста, досвідчений персонал, один з найбільших у місті номерний фонд і власний паркінг роблять Premier Hotel Dnister найзручнішим місцем у Львові для проведення заходів будь-яких масштабів.

ДО ВАШИХ ПОСЛУГ: 5 конференц-залів місткістю від 15 до 250 осіб 

ТЕХНІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ: До вартості оренди залів включено базове обладнання, необхідне для проведення ділового заходу: проектор та екран, звукове обладнання, фліпчарт, конференц-набір, лазерна указка. 

ВАЖЛИВІ ДЕТАЛІ: 

 • Всі зали мають природне освітлення; 
 • Номерний фонд готелю налічує 166 комфортних номерів різних категорій; 
 • 2 поверх готелю займає ресторан, з одночасною місткістю до 300 осіб; 
 • Dnister Panorama Bar з найкращим видом на місто розташовано на 9-му поверсі;
 • Розташування в самому центрі Львова поруч з мальовничим парком;
 • Організація Welcome Cocktail під час поселення групи; 
 • Різноманітний вибір меню кава-брейків (від 50 грн. з особи); 
 • Комплексні обіди від 200 грн. з особи; 
 • Банкети та фуршети для урочистого завершення ділової частини заходу; 
 • Безкоштовний паркінг з цілодобовою охороною;
 • Індивідуальний підхід та турбота про кожного Гостя. 

Довірте організацію особливої події професіоналам Premier Hotel Dnister з багаторічним досвідом роботи. Всі деталі будуть продумані до дрібниць, що дозволить вам сконцентруватися на головному.

Крім того, для організаторів групп у всіх готелях мережі Premier діє спеціальна програма лояльності Premier Corporate Club. За посиланням ви можете стати учасником даної програми і накопичувати бонуси, обмінюючи їх на приємні подарунки в нашому готелі та в готелях мережі.

Умови акції

Строк дії пропозиції: з 01.04.2019 по 30.04.2019

  При замовленні заходу з харчуванням та проживанням учасників – конференц-зал у ПОДАРУНОК!

Бронювання та детальна інформація:
+38 032 297 43 23
conference@dnister.lviv.ua
events@dnister.lviv.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: