fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Курс долару США прогнозується в діапазоні 27,80-28,05 грн./дол. США, — аналітики ОТП Банк»

30/ 03/ 2021
  Діапазон коливання курсу долара США може скласти 27,80-28,05 грн. на поточному тижні за оцінкою аналітиків ОТП Банку. За інформацією аналітиків, ринок не очікував настільки сильного руху курсу. Утім, вочевидь, на нього посилився тиск глобального ринку, зокрема, зміцнення американського долара проти всіх валют. Також, підвищення курсу долару до гривні збіглося з погашенням ОВДП у портфелях нерезидентів, які вивели свої ресурси, а також з майбутніми виплатами ПДВ, на що ринок реагує заздалегідь. «Крім того, продавці на очікуваннях зростання курсу припиняють продажі та займають позиції наглядачів. Тоді як панічно налаштовані покупці, які відкладали свої контракти до кращого курсу, навпаки, приймали різкі рішення про покупку, розуміючи, що курс пішов угору»,— відзначають аналітики ОТП Банку. При цьому, вони не виключають підвищення курсу до рівня 28,00-28,10 грн./дол. США на очікуваннях послаблення гривні у зв’язку з великими виплатами ПДВ. Після цього, на їхню думку, варто очікувати сезонного зміцнення гривні до 27,50-27,60 грн./дол. США з можливими коливаннями у коридорі 27,50-28,00 грн./дол. США, у т.ч. завдяки поповненню НБУ валютних резервів. Акціонерне товариство «ОТП БАНК» - один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг». Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, Telegram and Viber.

Діапазон коливання курсу долара США може скласти 27,80-28,05 грн. на поточному тижні за оцінкою аналітиків ОТП Банку.

За інформацією аналітиків, ринок не очікував настільки сильного руху курсу. Утім, вочевидь, на нього посилився тиск глобального ринку, зокрема, зміцнення американського долара проти всіх валют. Також, підвищення курсу долару до гривні збіглося з погашенням ОВДП у портфелях нерезидентів, які вивели свої ресурси, а також з майбутніми виплатами ПДВ, на що ринок реагує заздалегідь. «Крім того, продавці на очікуваннях зростання курсу припиняють продажі та займають позиції наглядачів. Тоді як панічно налаштовані покупці, які відкладали свої контракти до кращого курсу, навпаки, приймали різкі рішення про покупку, розуміючи, що курс пішов угору»,— відзначають аналітики ОТП Банку.

При цьому, вони не виключають підвищення курсу до рівня 28,00-28,10 грн./дол. США на очікуваннях послаблення гривні у зв’язку з великими виплатами ПДВ. Після цього, на їхню думку, варто очікувати сезонного зміцнення гривні до 27,50-27,60 грн./дол. США з можливими коливаннями у коридорі 27,50-28,00 грн./дол. США, у т.ч. завдяки поповненню НБУ валютних резервів.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, Telegram and Viber.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: