fbpx

«Культурна спадщина і ефективна взаємодія влада-громада-бізнес»

18/ 09/ 2020
    18 вересня Західноукраїнський офіс Асоціації долучився до організації Воркшопу: «Культурна спадщина і ефективна взаємодія влада-громада-бізнес», який відбувався в рамках Українсько-Польського Культурного Форуму «Культурна спадщина - джерело енергії для творчості та інновацій». Основною метою заходу було розробити план дій, що допоміг би побудувати ефективну синергію між владою, бізнесом та тими, хто опікується культурною спадщиною західного регіону. На воркшопі були присутні Іоланта Пришляк, заступник керівника Львівської Філармонії та керівник Академічного Симфонічного оркестру “Інсо-Львів”, Марк Зархін, громадський діяч та відомий ресторатор, Олена Вовк, голова наглядової ради ПрАТ “Ензим” та Антон Подільчак, співзасновник групи компаній Едвайс Груп та Голова Регіональної Координаційної Ради Західноукраїнського офісу Асоціації. Модератором зустрічі була Мар’яна Луцишин, керівник Західноукраїнського офісу Асоціаціїї. В цілому поговорили про культуру, історичну спадщину і їх вплив на бізнес. За результатами дійшли до спільного - цінності, які нас об’єднують треба нести в маси. Важливо розвивати волонтерські рухи, інвестувати в освіту молоді і не тільки, переймати успішний досвід креативних міст, які стали успішними бо були комфортними та толерантними до нового і незвіданого. Варто спільно обговорювати, приймати та реалізовувати стратегію для міста та регіону, бо тільки маючи план, можна його виконати. Родзинкою Форуму став чарівний та неперевершений концерт академічного симфонічного оркестру«INSO-Львів”. З костелу Святого Лаврентія  лунала заворожуюча класична музика відомих композиторів, яку прийшли послухати не тільки поціновувачі, але й діти.
01/

 

18 вересня Західноукраїнський офіс Асоціації долучився до організації Воркшопу: «Культурна спадщина і ефективна взаємодія влада-громада-бізнес», який відбувався в рамках Українсько-Польського Культурного Форуму «Культурна спадщина – джерело енергії для творчості та інновацій».

Основною метою заходу було розробити план дій, що допоміг би побудувати ефективну синергію між владою, бізнесом та тими, хто опікується культурною спадщиною західного регіону.

На воркшопі були присутні Іоланта Пришляк, заступник керівника Львівської Філармонії та керівник Академічного Симфонічного оркестру “Інсо-Львів”, Марк Зархін, громадський діяч та відомий ресторатор, Олена Вовк, голова наглядової ради ПрАТ “Ензим” та Антон Подільчак, співзасновник групи компаній Едвайс Груп та Голова Регіональної Координаційної Ради Західноукраїнського офісу Асоціації. Модератором зустрічі була Мар’яна Луцишин, керівник Західноукраїнського офісу Асоціаціїї.

В цілому поговорили про культуру, історичну спадщину і їх вплив на бізнес. За результатами дійшли до спільного – цінності, які нас об’єднують треба нести в маси. Важливо розвивати волонтерські рухи, інвестувати в освіту молоді і не тільки, переймати успішний досвід креативних міст, які стали успішними бо були комфортними та толерантними до нового і незвіданого. Варто спільно обговорювати, приймати та реалізовувати стратегію для міста та регіону, бо тільки маючи план, можна його виконати.

Родзинкою Форуму став чарівний та неперевершений концерт академічного симфонічного оркестру«INSO-Львів”. З костелу Святого Лаврентія  лунала заворожуюча класична музика відомих композиторів, яку прийшли послухати не тільки поціновувачі, але й діти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: