fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Крос-комітетська зустріч ЕВА з Тарасом Висоцьким, Першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України

24/ 06/ 2022
  22 червня відбулась крос-комітетська зустріч Європейської Бізнес Асоціації з Тарасом Висоцьким, Першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України. Учасники мали змогу обговорити основні дотичні до харчової галузі законопроєкти, над якими зараз ведеться робота в Мінагро, зокрема, законопроєкт «Про матеріали і предмети, що контактують з харчовими продуктами», «пакетний законопроєкт», «Про безпечність та гігієну кормів».  Оскільки, згадані законопроєкти євроінтеграційні, за словами Тараса Висоцького, вони плануються до обговорення та голосування протягом літа. В контексті євроінтеграційних перспектив пан Висоцький поінформував, що Міністерство активно працюватиме, аби подовжити скасування мит та квот на весь час кандидатства, а також над подальшою гармонізацією законодавства.  Задля підтримки молочної галузі Мінагро веде наразі перемовини з Єврокомісією щодо надання грантів до 50 млн євро невеликим фермерам-виробникам, а також розглядає можливості подання на інші програми міжнародної підтримки. Також пан Висоцький повідомив, що на початку липня планується скасування ліцензій на експорт пшениці. Для відкриття альтернативних логістичних шляхів Міністерство веде перемовини з країнами щодо використання балтійських та польських коридорів для експорту сільськогосподарської продукції. Будемо сподіватися, що якісь позитивні рішення у цьому напрямку з’являться вже найближчим часом. Також найближчим часом планується розмежувати черги для імпорту вантажів зі швидкопсувними продуктами в одразу двух пунктах пропуску на кордоні з Польщею – в Краківці та Ягодині. Інше важливе питання, що обговорювалось, це бронювання співробітників. У Уряду є розуміння, що бронювання співробітників та можливість виїзду за кордон для чоловіків з робочими візитами – надзвичайно важливі для бізнесу питання. Ці можливості обговорюються наразі в Уряді з тим, щоб у першій половині липня напрацювати та винести на рішення пропозиції з урегулювання цих питань. Також у цьому контексті було обговорене і питання бронювання і мобілізації техніки сільгоспвиробників з тим, щоб у разі мобілізації такої техніки на потреби збройних сил не переривався повний цикл виробництва.

22 червня відбулась крос-комітетська зустріч Європейської Бізнес Асоціації з Тарасом Висоцьким, Першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України. Учасники мали змогу обговорити основні дотичні до харчової галузі законопроєкти, над якими зараз ведеться робота в Мінагро, зокрема, законопроєкт «Про матеріали і предмети, що контактують з харчовими продуктами», «пакетний законопроєкт», «Про безпечність та гігієну кормів».  Оскільки, згадані законопроєкти євроінтеграційні, за словами Тараса Висоцького, вони плануються до обговорення та голосування протягом літа.

В контексті євроінтеграційних перспектив пан Висоцький поінформував, що Міністерство активно працюватиме, аби подовжити скасування мит та квот на весь час кандидатства, а також над подальшою гармонізацією законодавства. 

Задля підтримки молочної галузі Мінагро веде наразі перемовини з Єврокомісією щодо надання грантів до 50 млн євро невеликим фермерам-виробникам, а також розглядає можливості подання на інші програми міжнародної підтримки.

Також пан Висоцький повідомив, що на початку липня планується скасування ліцензій на експорт пшениці. Для відкриття альтернативних логістичних шляхів Міністерство веде перемовини з країнами щодо використання балтійських та польських коридорів для експорту сільськогосподарської продукції. Будемо сподіватися, що якісь позитивні рішення у цьому напрямку з’являться вже найближчим часом.

Також найближчим часом планується розмежувати черги для імпорту вантажів зі швидкопсувними продуктами в одразу двух пунктах пропуску на кордоні з Польщею – в Краківці та Ягодині.

Інше важливе питання, що обговорювалось, це бронювання співробітників. У Уряду є розуміння, що бронювання співробітників та можливість виїзду за кордон для чоловіків з робочими візитами – надзвичайно важливі для бізнесу питання. Ці можливості обговорюються наразі в Уряді з тим, щоб у першій половині липня напрацювати та винести на рішення пропозиції з урегулювання цих питань. Також у цьому контексті було обговорене і питання бронювання і мобілізації техніки сільгоспвиробників з тим, щоб у разі мобілізації такої техніки на потреби збройних сил не переривався повний цикл виробництва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: