fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Крос-комітетська зустріч Асоціації з керівництвом Мінагрополітики

02/ 12/ 2022
  30 листопада відбулась крос-комітетська зустріч Європейської Бізнес Асоціації з Миколою Сольським, Міністром аграрної політики та продовольства України, та Тарасом Висоцьким, Першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України. Учасники мали змогу обговорити основні для харчової галузі законопроєкти, а також нормативно-правові акти, напрацьовані міністерством. Окрім того, мова йшла щодо отримання генераторів від країн-партнерів, покращення умов дії «зернової угоди», сприяння стабільності та своєчасності відшкодування ПДВ при експорті зернових та олійних культур, компенсацію за технічну експертизу та оцінку збитків зазнаних через військову агресію рф. Інше важливе питання, що обговорювалось, це продовження бронювання співробітників на 1 місяць. Також обговорили можливі шляхи підтримки молочної галузі. Дякуємо Міністерству аграрної політики та продовольства України за постійний конструктивний діалог та співпрацю  

30 листопада відбулась крос-комітетська зустріч Європейської Бізнес Асоціації з Миколою Сольським, Міністром аграрної політики та продовольства України, та Тарасом Висоцьким, Першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України.

Учасники мали змогу обговорити основні для харчової галузі законопроєкти, а також нормативно-правові акти, напрацьовані міністерством. Окрім того, мова йшла щодо отримання генераторів від країн-партнерів, покращення умов дії «зернової угоди», сприяння стабільності та своєчасності відшкодування ПДВ при експорті зернових та олійних культур, компенсацію за технічну експертизу та оцінку збитків зазнаних через військову агресію рф. Інше важливе питання, що обговорювалось, це продовження бронювання співробітників на 1 місяць. Також обговорили можливі шляхи підтримки молочної галузі.

Дякуємо Міністерству аграрної політики та продовольства України за постійний конструктивний діалог та співпрацю

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: