fbpx

Кредит для бізнесу із плаваючою ставкою

02/ 07/ 2020
  Банк «Південний» пропонує бізнес-клієнтам кредитування з плаваючою процентною ставкою. Це продукт, який безпосередньо залежить від облікової ставки НБУ. Наразі вона є найнижчою за всю історію України. А це дає бізнесу можливість отримати кредитування за рекордно низьким процентом. Загальний розмір кредиту за плаваючою процентною ставкою складається з двох частин: облікова ставка НБУ та додаткова величина. Облікова ставка на сьогодні встановлена на рівні 6 %. Вона може змінюватися залежно від перегляду розміру облікової ставки НБУ, але загальний розмір плаваючої ставки завжди відповідатиме тенденціям ринку. Додаткова величина встановлюється банком і підлягає перегляду один раз на рік. Фінансування за програмою з плаваючою процентною ставкою надаватиметься у вигляді кредитної лінії для поповнення обігових коштів та фінансування витрат на проведення робіт або надання послуг.

Банк «Південний» пропонує бізнес-клієнтам кредитування з плаваючою процентною ставкою.

Це продукт, який безпосередньо залежить від облікової ставки НБУ. Наразі вона є найнижчою за всю історію України. А це дає бізнесу можливість отримати кредитування за рекордно низьким процентом.

Загальний розмір кредиту за плаваючою процентною ставкою складається з двох частин: облікова ставка НБУ та додаткова величина.

Облікова ставка на сьогодні встановлена на рівні 6 %. Вона може змінюватися залежно від перегляду розміру облікової ставки НБУ, але загальний розмір плаваючої ставки завжди відповідатиме тенденціям ринку.

Додаткова величина встановлюється банком і підлягає перегляду один раз на рік.

Фінансування за програмою з плаваючою процентною ставкою надаватиметься у вигляді кредитної лінії для поповнення обігових коштів та фінансування витрат на проведення робіт або надання послуг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: