fbpx

Креативна Міжнародна Дитяча Школа запрошує дітей 5-15 років до осіннього табору PowerLand у Києві та Львові — простору майбутнього в КМДШ Camps!

29/ 09/ 2020
  Табір PowerLand — це можливість отримати необхідні навички для творення успішного майбутнього, а також нереально провести час на осінніх канікулах!⠀ У таборі кемпери: Відвідають майстер-класи з емоційного інтелекту та тайм-менеджменту, прокачають свої лідерські та комунікаційні якості Дізнаються, що таке міста майбутнього або smart-міста та надрукують їх моделі на 3D принтері! Покращать свої еко-навички, створять handmade мило та власний еко-шопер на заміну поліетиленовим пакетам Поринуть в новинки hi-tech розробок, дізнаються, що таке штучний інтелект, 3D-mapping, smart-home, а також візьмуть участь у запеклих робобоях! Візьмуть участь в улюбленому влогінгу, запальних танцях, квестах, майстер-класах та english speaking club!⠀ КМДШ Сamps - це: триразове харчування сучасний та стильний простір, розроблений спеціально для дітей постійний догляд тьютора закрита територія, що охороняється фотозвіти у фейсбук Київ з 26 по 30 жовтня, 09:00 - 18:00 Львів з 9 по 13 листопада, 09:00 - 18:00 Табір проходить у школах КМДШ. Київ: вул. Голосіївська,13Г та Дніпровська набережна, 14Л Львів: вул. Угорська, 12Е (район Нового Львова)⠀ ✅ Реєстрація КИЇВ https://bit.ly/36cJtTd ✅ Реєстрація ЛЬВІВ https://bit.ly/3kMiVMC

Табір PowerLand — це можливість отримати необхідні навички для творення успішного майбутнього, а також нереально провести час на осінніх канікулах!

У таборі кемпери:

  • Відвідають майстер-класи з емоційного інтелекту та тайм-менеджменту, прокачають свої лідерські та комунікаційні якості
  • Дізнаються, що таке міста майбутнього або smart-міста та надрукують їх моделі на 3D принтері!
  • Покращать свої еко-навички, створять handmade мило та власний еко-шопер на заміну поліетиленовим пакетам
  • Поринуть в новинки hi-tech розробок, дізнаються, що таке штучний інтелект, 3D-mapping, smart-home, а також візьмуть участь у запеклих робобоях!
  • Візьмуть участь в улюбленому влогінгу, запальних танцях, квестах, майстер-класах та english speaking club!

КМДШ Сamps – це:

  • триразове харчування
  • сучасний та стильний простір, розроблений спеціально для дітей
  • постійний догляд тьютора
  • закрита територія, що охороняється
  • фотозвіти у фейсбук

Київ з 26 по 30 жовтня, 09:00 – 18:00

Львів з 9 по 13 листопада, 09:00 – 18:00

Табір проходить у школах КМДШ.

Київ: вул. Голосіївська,13Г та Дніпровська набережна, 14Л

Львів: вул. Угорська, 12Е (район Нового Львова)

✅ Реєстрація КИЇВ https://bit.ly/36cJtTd

✅ Реєстрація ЛЬВІВ https://bit.ly/3kMiVMC

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: