fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Країна конче потребує реформування правоохоронних органів

11/ 02/ 2021
  Ефективні правоохоронні органи, котрі захищають інтереси бізнесу – одна з фундаментальних реформ, без якої, на жаль, неможливо створити сприятливий бізнес-клімат в країні, що стимулюватиме бізнес розвиватись та масштабуватись, а не міркувати про зменшення та закриття. Варто зауважити, що, на жаль, наразі проблема взаємодії з правоохоронними органами стосується не лише мікро та малого бізнесу, підприємців, що працюють в регіонах, але й великих міжнародних компаній і стратегічних інвесторів. Також дану проблему неодноразово виділяють і СЕО компаній в рамках Інвестиційного індексу Асоціації як ТОП, що стримує інвестиції до країни. Особливо актуальним наразі питання реформування постає в контексті створення Бюро економічної безпеки. І хоча фінальної версії документу спільнота ще не бачила, передостанній варіант законопроекту бізнес сприймав з пересторогою. Адже існують побоювання, що замість кардинально нового аналітичного органу, що б сприяв захисту інтересів бізнесу, може бути створено нова структура з новою назвою, але з тими ж методами роботи і навіть тими ж людьми. Крім того, паралельно, було, так би мовити, надано старт реформі СБУ шляхом прийняття у 1 читанні у ВРУ законопроекту №3196-д. Так, законопроект мав ліквідовував у СБУ антикорупційний та економічний підрозділи, частково демілітаризувати службу, тощо, однак, існують побоювання, що ліквідовані управління СБУ будуть реінкарновані у вигляді інших функціональних підрозділів, які здійснюватимуть контррозвідувальне забезпечення в контексті економічного потенціалу. Іншими словами, імовірно, продовжувати чинити тиск на бізнес. Та й, в цілому, до даного документу є чимало питань щодо оновлених повноважень служби.  Тож Європейська Бізнес Асоціація звертається до Володимира Зеленського Президента України, Дениса Шмигаля Прем’єр-міністра України та Арсена Авакова, Міністра внутрішніх справ із закликом приділити належну увагу реформуванню правоохоронної системи у 2021. Недопустимо безпідставно та неаргументовано кошмарити бізнес. Інакше, питання залучення інвестицій, розвитку бізнесу та розвитку економіки в цілому, може постати великим питанням. Сподіваємось, час фундаментальних реформ настав і ми врешті перейдемо від розмов до дій!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Ефективні правоохоронні органи, котрі захищають інтереси бізнесу – одна з фундаментальних реформ, без якої, на жаль, неможливо створити сприятливий бізнес-клімат в країні, що стимулюватиме бізнес розвиватись та масштабуватись, а не міркувати про зменшення та закриття.

Варто зауважити, що, на жаль, наразі проблема взаємодії з правоохоронними органами стосується не лише мікро та малого бізнесу, підприємців, що працюють в регіонах, але й великих міжнародних компаній і стратегічних інвесторів.

Також дану проблему неодноразово виділяють і СЕО компаній в рамках Інвестиційного індексу Асоціації як ТОП, що стримує інвестиції до країни.

Особливо актуальним наразі питання реформування постає в контексті створення Бюро економічної безпеки. І хоча фінальної версії документу спільнота ще не бачила, передостанній варіант законопроекту бізнес сприймав з пересторогою. Адже існують побоювання, що замість кардинально нового аналітичного органу, що б сприяв захисту інтересів бізнесу, може бути створено нова структура з новою назвою, але з тими ж методами роботи і навіть тими ж людьми.

Крім того, паралельно, було, так би мовити, надано старт реформі СБУ шляхом прийняття у 1 читанні у ВРУ законопроекту №3196-д. Так, законопроект мав ліквідовував у СБУ антикорупційний та економічний підрозділи, частково демілітаризувати службу, тощо, однак, існують побоювання, що ліквідовані управління СБУ будуть реінкарновані у вигляді інших функціональних підрозділів, які здійснюватимуть контррозвідувальне забезпечення в контексті економічного потенціалу. Іншими словами, імовірно, продовжувати чинити тиск на бізнес. Та й, в цілому, до даного документу є чимало питань щодо оновлених повноважень служби. 

Тож Європейська Бізнес Асоціація звертається до Володимира Зеленського Президента України, Дениса Шмигаля Прем’єр-міністра України та Арсена Авакова, Міністра внутрішніх справ із закликом приділити належну увагу реформуванню правоохоронної системи у 2021. Недопустимо безпідставно та неаргументовано кошмарити бізнес. Інакше, питання залучення інвестицій, розвитку бізнесу та розвитку економіки в цілому, може постати великим питанням. Сподіваємось, час фундаментальних реформ настав і ми врешті перейдемо від розмов до дій!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: