fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Кращі українські гравці з PUBG Mobile зійдуться в Національному фіналі турніру Red Bull M.E.O.

17/ 12/ 2021
    Протягом грудня в Україні пройшли національні кваліфікації відкритого міжнародного турніру з кіберспортивних мобільних ігор Red Bull M.E.O. В рамках цьогорічного сезону даного турніру боролися гравці з понад 30 країн. В українських відборах взяли участь майже півтисячі учасників, сформувавшись у 117 команд по чотири гравця. Географія турніру вражає, свої сили спробували любителі PUBG Mobile з Вінницької, Дніпропетровської, Хмельницької, Київської, Сумської, Черкаської, Одеської, Івано-Франківської, Харківської, Донецької, Закарпатської, Полтавської, Житомирської, Волинської та Рівненської областей. Попереду – Національний оф лайн фінал Red Bull M.E.O., який пройде одночасно у кількох містах та транслюватиметься онлайн. Кращі чотири команди з кожної з п’яти кваліфікацій продовжать боротьбу за головні призи, а також можливість потрапити на Міжнародний Європейський фінал. Фіналісти українського Red Bull M.E.O.: 1 кваліфікація - BEBRA ESPORTS, Cyber Cartel, Ncov Team, ItngPain 2 кваліфікація - OBZZ, FIX, Chinazes, PostFactum 3 кваліфікація - High Hopes, Olympus FLAME, ICE tm, Demolition 4 кваліфікація - BroUA, AllCash Team, Steel Snakes, VR3 Company 5 кваліфікація - Food Team, Patriots Team, Freak Circus, Verhorna Rada Нагадаємо, що взяти участь у змаганні міг будь-хто – як новачок, так і про-геймер. Національний фінал Red Bull M.E.O. відбудеться 18 грудня о 12:00 одночасно у Києві (CyberRing, проспект Героїв Сталінграда, 27), Львові (CoMMuna, вул. Кольберга, 3а) та Дніпрі (Windigo Arena, вулиця Глінки, 2). Онлайн за фіналом можна буде слідкувати на офіційному twitch-каналі UESF. До призового фонду українського турніру увійдуть грошові призи, а також гарнітури HyperX Cloud Stinger™ Core, зарядні станції HyperX ChargePlay Base, брендовані куртки HyperX та HyperX Power Packs. Кращі чотири команди Національного фіналу також отримають право представити Україну в Міжнародному Європейському Онлайн Фіналі Red Bull M.E.O., що відбудеться 20 грудня і призовий фонд якого складатиме 10.000 євро. Український турнір Red Bull M.E.O. проводиться разом з Федерацією Кіберспорту України (UESF) та за підтримки медіа-партнерів iSport та UA-Футбол. Деталі проекту: www.redbull.ua/meo.
01/

 

Протягом грудня в Україні пройшли національні кваліфікації відкритого міжнародного турніру з кіберспортивних мобільних ігор Red Bull M.E.O.

В рамках цьогорічного сезону даного турніру боролися гравці з понад 30 країн.

В українських відборах взяли участь майже півтисячі учасників, сформувавшись у 117 команд по чотири гравця. Географія турніру вражає, свої сили спробували любителі PUBG Mobile з Вінницької, Дніпропетровської, Хмельницької, Київської, Сумської, Черкаської, Одеської, Івано-Франківської, Харківської, Донецької, Закарпатської, Полтавської, Житомирської, Волинської та Рівненської областей.

Попереду – Національний оф лайн фінал Red Bull M.E.O., який пройде одночасно у кількох містах та транслюватиметься онлайн. Кращі чотири команди з кожної з п’яти кваліфікацій продовжать боротьбу за головні призи, а також можливість потрапити на Міжнародний Європейський фінал.

Фіналісти українського Red Bull M.E.O.:

1 кваліфікація – BEBRA ESPORTS, Cyber Cartel, Ncov Team, ItngPain

2 кваліфікація – OBZZ, FIX, Chinazes, PostFactum

3 кваліфікація – High Hopes, Olympus FLAME, ICE tm, Demolition

4 кваліфікація – BroUA, AllCash Team, Steel Snakes, VR3 Company

5 кваліфікація – Food Team, Patriots Team, Freak Circus, Verhorna Rada

Нагадаємо, що взяти участь у змаганні міг будь-хто – як новачок, так і про-геймер.

Національний фінал Red Bull M.E.O. відбудеться 18 грудня о 12:00 одночасно у Києві (CyberRing, проспект Героїв Сталінграда, 27), Львові (CoMMuna, вул. Кольберга, 3а) та Дніпрі (Windigo Arena, вулиця Глінки, 2).

Онлайн за фіналом можна буде слідкувати на офіційному twitch-каналі UESF.

До призового фонду українського турніру увійдуть грошові призи, а також гарнітури HyperX Cloud Stinger™ Core, зарядні станції HyperX ChargePlay Base, брендовані куртки HyperX та HyperX Power Packs.

Кращі чотири команди Національного фіналу також отримають право представити Україну в Міжнародному Європейському Онлайн Фіналі Red Bull M.E.O., що відбудеться 20 грудня і призовий фонд якого складатиме 10.000 євро.

Український турнір Red Bull M.E.O. проводиться разом з Федерацією Кіберспорту України (UESF) та за підтримки медіа-партнерів iSport та UA-Футбол.

Деталі проекту: www.redbull.ua/meo.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: