fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

KPMG в Україні: Уроки лідерства під час полікризи – панельна дискусія

18/ 10/ 2023
  Нова реальність, зумовлена геополітичними змінами в світі, зокрема повномасштабною війною в Україні, скоригували стратегію розвитку компаній. Бізнес-лідерки опановують нові ролі та стилі керівництва, побудовані на довірі, піклуванні про людей, забезпеченні безпеки, важливості соціальних питань, таких як інклюзивність, рівність та різноманітність. Жінки на керівних посадах вивчають нове майбуття розвитку й успіху своїх компаній. KPMG в Україні запрошує до панельної дискусії KPMG в Україні «Уроки лідерства під час полікризи», яка відбудеться 31 жовтня 2023 року. Фокусними питаннями дискусії із запрошеними спікерками стануть теми, які лягли в основу дослідження KPMG в Україні «Погляд бізнес-лідерок у світі та Україні 2023»: Вплив економічної ситуації на пріоритети компанії Перспективи зростання чи імперативи сучасності: ESG, таланти та технології Градус важливості соціальних питань, зокрема інклюзивність, рівність та різноманітність і гендерний баланс Стиль керівництва в умовах полікризи Cпікерки дискусії: Олена Макаренко, Партнерка, керівниця групи форензік та напряму сталий розвиток та ESG, KPMG в Україні Тетяна Прокопчук, Віцепрезидентка Американської торговельної палати в Україні Ніна Домбровська, Співзасновниця Women on Boards Ukraine Надія Васильєва, Керуюча партнерка Фонду Свободи розвитку військово-технічної екосистеми Панельна дискусія організовується за підтримки Американської торговельної палати в Україні. Зустріч триватиме близько 1 години і транслюватиметься в прямому етері через Facebook, YouTube та LinkedIn. Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації, підтвердженої організатором Панельна дискусія: «Уроки лідерства під час полікризи» Survey (surveymonkey.com). З будь-яких питань просимо звертатися до Катерини Демус на електронну адресу [email protected] Звертаємо Вашу увагу на те, що інформація, яка буде презентована, має загальний характер і не призначена для вирішення обставин будь-якої конкретної особи. Незважаючи на те, що ми намагаємося надавати точну та своєчасну інформацію, ми не можемо гарантувати, що така інформація є точною на дату її отримання або що вона залишатиметься точною в майбутньому. Ніхто не повинен діяти на основі такої інформації без відповідної професійної консультації після ретельного вивчення конкретної ситуації.

Нова реальність, зумовлена геополітичними змінами в світі, зокрема повномасштабною війною в Україні, скоригували стратегію розвитку компаній. Бізнес-лідерки опановують нові ролі та стилі керівництва, побудовані на довірі, піклуванні про людей, забезпеченні безпеки, важливості соціальних питань, таких як інклюзивність, рівність та різноманітність. Жінки на керівних посадах вивчають нове майбуття розвитку й успіху своїх компаній.

KPMG в Україні запрошує до панельної дискусії KPMG в Україні «Уроки лідерства під час полікризи», яка відбудеться 31 жовтня 2023 року.

Фокусними питаннями дискусії із запрошеними спікерками стануть теми, які лягли в основу дослідження KPMG в Україні «Погляд бізнес-лідерок у світі та Україні 2023»:

  • Вплив економічної ситуації на пріоритети компанії
  • Перспективи зростання чи імперативи сучасності: ESG, таланти та технології
  • Градус важливості соціальних питань, зокрема інклюзивність, рівність та різноманітність і гендерний баланс
  • Стиль керівництва в умовах полікризи

Cпікерки дискусії:

  • Олена Макаренко, Партнерка, керівниця групи форензік та напряму сталий розвиток та ESG, KPMG в Україні
  • Тетяна Прокопчук, Віцепрезидентка Американської торговельної палати в Україні
  • Ніна Домбровська, Співзасновниця Women on Boards Ukraine
  • Надія Васильєва, Керуюча партнерка Фонду Свободи розвитку військово-технічної екосистеми

Панельна дискусія організовується за підтримки Американської торговельної палати в Україні.

Зустріч триватиме близько 1 години і транслюватиметься в прямому етері через Facebook, YouTube та LinkedIn.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації, підтвердженої організатором Панельна дискусія: «Уроки лідерства під час полікризи» Survey (surveymonkey.com).

З будь-яких питань просимо звертатися до Катерини Демус на електронну адресу [email protected]

Звертаємо Вашу увагу на те, що інформація, яка буде презентована, має загальний характер і не призначена для вирішення обставин будь-якої конкретної особи. Незважаючи на те, що ми намагаємося надавати точну та своєчасну інформацію, ми не можемо гарантувати, що така інформація є точною на дату її отримання або що вона залишатиметься точною в майбутньому. Ніхто не повинен діяти на основі такої інформації без відповідної професійної консультації після ретельного вивчення конкретної ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: