fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

KPMG: Погляд керівників бізнесу в Україні 2021 – візьміть участь в опитуванні сьогодні

01/ 09/ 2021
  Як скоригував феномен COVID-19 стратегію розвитку компаній? Що змінилося в довгостроковому баченні? Чи вплинула пандемія на бізнес-модель та рішення щодо інвестицій? KPMG в Україні запрошує вас взяти участь в щорічному опитуванні керівників бізнесу в Україні 2021, мета якого – отримати інформацію про ключові виклики та можливості, спричинені пандемією, а також дізнатися про стратегії подолання кризи та забезпечення подальшого зростання бізнесу. ВЗЯТИ УЧАСТЬ Про опитування Структура опитування ґрунтується на запитаннях, адаптованих із глобального опитування KPMG CEO Outlook 2021, що дозволить порівняти світові та українськи тренди. -  Для заповнення форми опитування потрібно 20 хв. -  Опитування доступне українською та англійською -  Всі відповіді є суворо конфіденційними та анонімними та будуть консолідовані у загальний звіт Чим більше думок ми зберемо, тим більш цінними та інформативними ми зробимо для вас результати опитування, тому ми закликаємо вас долучати ваших колег-керівників та лідерів інших компаній. Вже восени будемо раді поділитися з вами дослідженням та обговорити результати з керівниками компаній.

Як скоригував феномен COVID-19 стратегію розвитку компаній? Що змінилося в довгостроковому баченні? Чи вплинула пандемія на бізнес-модель та рішення щодо інвестицій?

KPMG в Україні запрошує вас взяти участь в щорічному опитуванні керівників бізнесу в Україні 2021, мета якого – отримати інформацію про ключові виклики та можливості, спричинені пандемією, а також дізнатися про стратегії подолання кризи та забезпечення подальшого зростання бізнесу.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Про опитування

Структура опитування ґрунтується на запитаннях, адаптованих із глобального опитування KPMG CEO Outlook 2021, що дозволить порівняти світові та українськи тренди.

–  Для заповнення форми опитування потрібно 20 хв.
–  Опитування доступне українською та англійською
–  Всі відповіді є суворо конфіденційними та анонімними та будуть консолідовані у загальний звіт

Чим більше думок ми зберемо, тим більш цінними та інформативними ми зробимо для вас результати опитування, тому ми закликаємо вас долучати ваших колег-керівників та лідерів інших компаній.

Вже восени будемо раді поділитися з вами дослідженням та обговорити результати з керівниками компаній.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: