fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

KPMG: Огляд політики у рамках стратегії European Green Deal

11/ 02/ 2022
  Скорочення викидів парникових газів, збільшення частки відновлюваної енергії, підвищення енергоефективності та піклування про довкіллявже давно не просто тренд, а необхідність, від якої залежить якість життя усього людства. Так, до 2050 року Європа прагне стати першим у світі кліматично-нейтральним континентом, і новий звіт KPMG пропонує загальний огляд пакету законодавчих ініціатив ЄС «Fit for 55», який містить амбітні кліматичні цілі. Вони чітко відображають амбіції щодо екологічної (та цифрової) трансформації в ЄС в цілому та в окремих країнах-членах ЄС до 2030 року: скорочення викидів парникових газів мінімум на 55% до 2030 року порівняно з рівнем 1990 року; частка відновлюваної енергії має становити понад 32%; підвищення енергоефективності щонайменше на 32,5%. Звіт KPMG дає загальний огляд законодавчих ініціатив ЄС «Fit for 55» і висвітлюються ключові зміни в політиці та їхній потенційний вплив. Переходьте за посиланням на сайт, щоб завантажити звіт та дізнайтесь більше.

Скорочення викидів парникових газів, збільшення частки відновлюваної енергії, підвищення енергоефективності та піклування про довкіллявже давно не просто тренд, а необхідність, від якої залежить якість життя усього людства.

Так, до 2050 року Європа прагне стати першим у світі кліматично-нейтральним континентом, і новий звіт KPMG пропонує загальний огляд пакету законодавчих ініціатив ЄС «Fit for 55», який містить амбітні кліматичні цілі. Вони чітко відображають амбіції щодо екологічної (та цифрової) трансформації в ЄС в цілому та в окремих країнах-членах ЄС до 2030 року:

  • скорочення викидів парникових газів мінімум на 55% до 2030 року порівняно з рівнем 1990 року;
  • частка відновлюваної енергії має становити понад 32%;
  • підвищення енергоефективності щонайменше на 32,5%.

Звіт KPMG дає загальний огляд законодавчих ініціатив ЄС «Fit for 55» і висвітлюються ключові зміни в політиці та їхній потенційний вплив. Переходьте за посиланням на сайт, щоб завантажити звіт та дізнайтесь більше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: