fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

KPMG: Майбутнє розвитку світового ринку водню – взяти участь в опитуванні

19/ 11/ 2021
  Досягнення цілей декарбонізації на рівні компаній і країн стає все важчим завданням. Цільові показники ускладняються, а наявні інструменти значною мірою вичерпані. Водень може змінити гру. Однак погляди на розробку водню різняться залежно від галузі та регіону. Ми розуміємо, що є різні точки зору щодо потенціалу водню. Дехто розділяє оптимізм, дехто схильний до скептицизму щодо майбутнього розвитку світового ринку водню. Ми хочемо дізнатись вашу думку і запрошуємо вас взяти участь у міжнародному опитуванні KPMG щодо перспектив використання водню. Наша мета – проаналізувати думки і поділитися результатами та висновками з респондентами опитування. ВЗЯТИ УЧАСТЬ Основні теми опитування: Використання водню Види водню Досягнення кліматичних цілей Ми будемо вдячні, якщо ви заповните опитування до 30 листопада 2021 року. Опитування доступне англійською мовою та займе 10 хвилин вашого часу. Після завершення опитування ви отримаєте попередні результати опитування. Ваш досвід та думка будуть цінними, щоб отримати ще точнішу картину майбутнього розвитку світового ринку водню. Дякуємо за ваш час. З повагою, KPMG в Україні

Досягнення цілей декарбонізації на рівні компаній і країн стає все важчим завданням. Цільові показники ускладняються, а наявні інструменти значною мірою вичерпані. Водень може змінити гру. Однак погляди на розробку водню різняться залежно від галузі та регіону.

Ми розуміємо, що є різні точки зору щодо потенціалу водню. Дехто розділяє оптимізм, дехто схильний до скептицизму щодо майбутнього розвитку світового ринку водню. Ми хочемо дізнатись вашу думку і запрошуємо вас взяти участь у міжнародному опитуванні KPMG щодо перспектив використання водню. Наша мета – проаналізувати думки і поділитися результатами та висновками з респондентами опитування.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Основні теми опитування:

  • Використання водню
  • Види водню
  • Досягнення кліматичних цілей

Ми будемо вдячні, якщо ви заповните опитування до 30 листопада 2021 року.

Опитування доступне англійською мовою та займе 10 хвилин вашого часу. Після завершення опитування ви отримаєте попередні результати опитування.

Ваш досвід та думка будуть цінними, щоб отримати ще точнішу картину майбутнього розвитку світового ринку водню. Дякуємо за ваш час.

З повагою,
KPMG в Україні

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: