fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Кожен 4-ий вільний: кількість IT-фахівців у стосунках за 5 років досягла 75%

15/ 02/ 2021
  З 2016 кількість IT-фахівців, які не перебувають у стосунках, зменшилася майже на 20% і зараз становить 25% від загального числа інженерів. Поступово пару знаходять все більше фахівців — за 5 років цей показник піднявся з 70% до 75%. Про це йдеться в дослідженні GlobalLogic до Дня святого Валентина.  Майже 35% всіх IT-фахівців мають стосунки, але ще не уклали шлюб. З 2016 роки кількість таких пар незначно зросла — на 15%. Серед них майже на 70% збільшилося число пар, які живуть разом. IT-фахівці — професіонали, які приділяють час освіті, а також відповідально підходять до особистих питань. І ми їх підтримуємо. У нас в компанії є традиція вітати фахівців з нагоди весілля або народження дитини. Водночас галузь відносно молода — середній вік IT-фахівця становить 28 років — не всі з них готові або хочуть укласти шлюб, — коментує Катерина Губарєва, молодша віцепрезидентка, керівниця People-напрямку, GlobalLogic. Проте з усіх фахівців у стосунках більшість уклала шлюб. Відсоток подружніх пар залишається стабільним — за останні 5 років в середньому 39% від всіх IT-інженерів.  По всьому світу приріст кількості подружніх пар знижується, цей тренд можна спостерігати і в Україні — у 2020 одружилися 168 тисяч пар, що на 29% менше, ніж у 2019. Збільшився і середній вік вступу до шлюбу серед всіх українців: для чоловіків — близько 28 років, для жінок — 25, що в середньому на 4 роки більше, ніж в 1991. Методологія: Для аналізу компанія використовувала інформацію з відкритих джерел, зокрема, дані DOU, Міністерства Юстиції України та внутрішню статистику. Про компанію: GlobalLogic - лідер у сфері послуг по розробці цифрових продуктів. Ми допомагаємо нашим клієнтам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу. Обєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг та експертизу в різних галузях, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їх перехід до цифрового бізнесу майбутнього. У 2020 році GlobalLogic посіла перші місця в провідних рейтингах Кращий роботодавець в категорії IT. Серед них Randstad Employer Brand Research від Ancor, Кращий роботодавець від Ernst&Young, Репутаційні активісти від PR-Service, а також рейтинг від журналу Фокус та Fobes.  Центральний офіс GlobalLogic знаходиться в Кремнієвій долині в США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Ми ділимося нашої глибокою експертизою з клієнтами у сферах комунікацій, автопрому, охорони здоровя, технологій, медіа та розваг, промисловості й напівпровідників.

З 2016 кількість IT-фахівців, які не перебувають у стосунках, зменшилася майже на 20% і зараз становить 25% від загального числа інженерів. Поступово пару знаходять все більше фахівців — за 5 років цей показник піднявся з 70% до 75%. Про це йдеться в дослідженні GlobalLogic до Дня святого Валентина. 

Майже 35% всіх IT-фахівців мають стосунки, але ще не уклали шлюб. З 2016 роки кількість таких пар незначно зросла — на 15%. Серед них майже на 70% збільшилося число пар, які живуть разом.

“IT-фахівці — професіонали, які приділяють час освіті, а також відповідально підходять до особистих питань. І ми їх підтримуємо. У нас в компанії є традиція вітати фахівців з нагоди весілля або народження дитини. Водночас галузь відносно молода — середній вік IT-фахівця становить 28 років — не всі з них готові або хочуть укласти шлюб,” — коментує Катерина Губарєва, молодша віцепрезидентка, керівниця People-напрямку, GlobalLogic.

Проте з усіх фахівців у стосунках більшість уклала шлюб. Відсоток подружніх пар залишається стабільним — за останні 5 років в середньому 39% від всіх IT-інженерів. 

По всьому світу приріст кількості подружніх пар знижується, цей тренд можна спостерігати і в Україні — у 2020 одружилися 168 тисяч пар, що на 29% менше, ніж у 2019. Збільшився і середній вік вступу до шлюбу серед всіх українців: для чоловіків — близько 28 років, для жінок — 25, що в середньому на 4 роки більше, ніж в 1991.

Методологія:

Для аналізу компанія використовувала інформацію з відкритих джерел, зокрема, дані DOU, Міністерства Юстиції України та внутрішню статистику.

Про компанію:

GlobalLogic – лідер у сфері послуг по розробці цифрових продуктів. Ми допомагаємо нашим клієнтам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу. Об’єднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг та експертизу в різних галузях, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їх перехід до цифрового бізнесу майбутнього. У 2020 році GlobalLogic посіла перші місця в провідних рейтингах “Кращий роботодавець” в категорії IT. Серед них Randstad Employer Brand Research від Ancor, “Кращий роботодавець” від Ernst&Young, “Репутаційні активісти” від PR-Service, а також рейтинг від журналу Фокус та Fobes. 

Центральний офіс GlobalLogic знаходиться в Кремнієвій долині в США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Ми ділимося нашої глибокою експертизою з клієнтами у сферах комунікацій, автопрому, охорони здоров’я, технологій, медіа та розваг, промисловості й напівпровідників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: