fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Корпоративні бранчі, організація та доставка харчування для ваших співробітників від сім’ї ресторанів Famille «Très Français»

22/ 02/ 2022
  Сім’я французьких ресторанів та кейтерингу Famille «Très Français» представляє для вас нову послугу - корпоративні бранч-бокси (сніданки, обіди, харчування під час бізнес-сесій) для співробітників компаній. Не секрет, що сьогодні однією з проблем і, відповідно, задач для HR менеджера та керівництва компаній, чиї співробітники працюють частково або повністю у віддаленому режимі, стала ідентифікація та підсилення цінностей самої компанії у сприйнятті робітників. З цією метою подібні компанії розробляють комплекс додаткових цінностей та можливостей умовно «нематеріального» характеру - організація неформальних розважальних або освітніх заходів в офф-лайн режимі (наприклад, кулінарних, винних та подібних майстер-класів та дегустацій), забезпечення додаткових можливостей… Однією з них є організація від імені компанії харчування для співробітників, незалежно від місця їх перебування. Виходячи з нашого досвіду супроводу корпоративних клієнтів з одного боку, та роботи в гастрономічному бізнесі з іншого, ми зможемо розробити цікаві рішення для Вашої компанії, що, в підсумку, підвищить лояльність команди та ефективність роботи самої компанії! Для вашої зручності нижче міститься більш детальна інформація про наші можливості. Переглянути презентацію І, звісно, я та мої колеги з задоволенням відповімо на ваші питання! Можливо, разом з вами ми створимо щось нове, цілковито ексклюзивне та цікаве!

Сім’я французьких ресторанів та кейтерингу Famille «Très Français» представляє для вас нову послугу – корпоративні бранч-бокси (сніданки, обіди, харчування під час бізнес-сесій) для співробітників компаній.

Не секрет, що сьогодні однією з проблем і, відповідно, задач для HR менеджера та керівництва компаній, чиї співробітники працюють частково або повністю у віддаленому режимі, стала ідентифікація та підсилення цінностей самої компанії у сприйнятті робітників. З цією метою подібні компанії розробляють комплекс додаткових цінностей та можливостей умовно «нематеріального» характеру – організація неформальних розважальних або освітніх заходів в офф-лайн режимі (наприклад, кулінарних, винних та подібних майстер-класів та дегустацій), забезпечення додаткових можливостей… Однією з них є організація від імені компанії харчування для співробітників, незалежно від місця їх перебування.

Виходячи з нашого досвіду супроводу корпоративних клієнтів з одного боку, та роботи в гастрономічному бізнесі з іншого, ми зможемо розробити цікаві рішення для Вашої компанії, що, в підсумку, підвищить лояльність команди та ефективність роботи самої компанії!

Для вашої зручності нижче міститься більш детальна інформація про наші можливості.

Переглянути презентацію

І, звісно, я та мої колеги з задоволенням відповімо на ваші питання!

Можливо, разом з вами ми створимо щось нове, цілковито ексклюзивне та цікаве!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: