fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Корпоратив в Карпатах з відновленням вирубаних лісів!

07/ 12/ 2020
  В рамках гуманітарного проекту Збережи Карпати український Клуб позашляхових пригод (Off-road Adventure Club) організовує виїзні корпоративні заходи по висадці саджанців на схилах карпатських гір. Корпоративний захід включає в себе доставку до місця висадки на клубних підготовлених позашляховиках, посадку саджанців і екскурсію на одну з мальовничих карпатських вершин по бездоріжжю. Весь маршрут і місця висадки дерев узгоджені з місцевими органами влади та не порушують меж природоохоронних і заповідних зон. Саджанці надаються представниками місцевих лісових господарств. Детальніше: https://anthology.com.ua/lifestyle/5004-korporativ-v-karpatah-s-polzoj-dlja-dela/ Контактна особа: Віталій Максимов (067) 520-33-46

В рамках гуманітарного проекту “Збережи Карпати” український “Клуб позашляхових пригод” (Off-road Adventure Club) організовує виїзні корпоративні заходи по висадці саджанців на схилах карпатських гір.

Корпоративний захід включає в себе доставку до місця висадки на клубних підготовлених позашляховиках, посадку саджанців і екскурсію на одну з мальовничих карпатських вершин по бездоріжжю.

Весь маршрут і місця висадки дерев узгоджені з місцевими органами влади та не порушують меж природоохоронних і заповідних зон. Саджанці надаються представниками місцевих лісових господарств.

Детальніше: https://anthology.com.ua/lifestyle/5004-korporativ-v-karpatah-s-polzoj-dlja-dela/

Контактна особа: Віталій Максимов (067) 520-33-46

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: