fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розширене засідання Координаційної ради за участю голів Комітетів Асоціації в Одесі та представника Делегації ЄС в Україні

17/ 07/ 2017
  Привітавши учасників зустрічі, Регіональний менеджер Катерина Морозова поділилася інформацією про активність офісу в Одесі та його взаємодію з місцевою владою у першій половині 2017 року, а члени Ради та голови комітетів поділилися  своїм баченням стану бізнес-клімату в регіоні, проблемними питаннями компаній та можливими шляхами їхнього подолання. В свою чергу, спеціальний гість пан Джоселін Гіттон, розповів про діяльність Делегації ЄС в Україні та закцентував увагу на завершенні процесу укладання та ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, що дозволить розпочати повну імплементацію Угоди вже з 1 вересня 2017 року. Укладення та набуття чинності цією Угодою надасть новий поштовх для розвитку співпраці в таких сферах як зовнішня та безпекова політика, судочинство, свобода та безпека (включаючи міграцію), оподаткування, управління державними фінансами, наука та технології, освіта та інформаційне суспільство. Економічна частина угоди, надасть Україні можливість для розширення своїх торгівельних відносин та економічного розвитку, адже вона відкриє нові ринки для України, сприяєтиме адаптації законодавства, стандартів та регламентів в різних секторах.

Привітавши учасників зустрічі, Регіональний менеджер Катерина Морозова поділилася інформацією про активність офісу в Одесі та його взаємодію з місцевою владою у першій половині 2017 року, а члени Ради та голови комітетів поділилися  своїм баченням стану бізнес-клімату в регіоні, проблемними питаннями компаній та можливими шляхами їхнього подолання.

В свою чергу, спеціальний гість пан Джоселін Гіттон, розповів про діяльність Делегації ЄС в Україні та закцентував увагу на завершенні процесу укладання та ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, що дозволить розпочати повну імплементацію Угоди вже з 1 вересня 2017 року. Укладення та набуття чинності цією Угодою надасть новий поштовх для розвитку співпраці в таких сферах як зовнішня та безпекова політика, судочинство, свобода та безпека (включаючи міграцію), оподаткування, управління державними фінансами, наука та технології, освіта та інформаційне суспільство. Економічна частина угоди, надасть Україні можливість для розширення своїх торгівельних відносин та економічного розвитку, адже вона відкриє нові ринки для України, сприяєтиме адаптації законодавства, стандартів та регламентів в різних секторах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: