fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Координаційна Рада Асоціації у Дніпрі

17/ 11/ 2020
  Зустріч Координаційної ради Асоціації у Дніпрі відбулась в онлайн форматі. Катерина Присяжнюк, керівник офісу Асоціації у Дніпрі, проінформувала членів КР про вибори в комітети та Координаційну раду, розповіла про успішне завершення дослідження Індексу розвитку бізнес середовища у Дніпропетровській області, про запуск проєкту EBA Dnipro Family Business Timelines, а також про інші події минулого місяця. Крім того, Катерина поділилася останніми новинами щодо адвокаційної діяльності офісу. Так цього місяця відбулася зустріч з керівництвом місцевої митної служби щодо проблемних питань, з якими наразі стикнулися компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі. На завершення обговорили події на майбутне та узгодили дату наступної зустрічі.

Зустріч Координаційної ради Асоціації у Дніпрі відбулась в онлайн форматі. Катерина Присяжнюк, керівник офісу Асоціації у Дніпрі, проінформувала членів КР про вибори в комітети та Координаційну раду, розповіла про успішне завершення дослідження Індексу розвитку бізнес середовища у Дніпропетровській області, про запуск проєкту EBA Dnipro Family Business Timelines, а також про інші події минулого місяця.

Крім того, Катерина поділилася останніми новинами щодо адвокаційної діяльності офісу. Так цього місяця відбулася зустріч з керівництвом місцевої митної служби щодо проблемних питань, з якими наразі стикнулися компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі.

На завершення обговорили події на майбутне та узгодили дату наступної зустрічі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: