fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Концесійні проекти у портах Херсон та Ольвія

13/ 05/ 2019
  Міжнародна фінансова корпорація (IFC) та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) спільно виступають у ролі провідних консультантів Адміністрації морських портів України (АМПУ) та Міністерства інфраструктури України (МІУ) для підготовки та реалізації концесійних проектів у портах Херсон та Ольвія в Україні. У рамках цієї роботи МФК, ЄБРР та консорціум їхніх консультантів надають допомогу МІУ з різноманітних аспектів підготовки проектів, один з яких стосується підготовки тендерної документації. З метою розуміння поглядів потенційно зацікавлених учасників конкурсів, забезпечуючи максимальну прозорість процесу підготовки проектів, МФК та ​​ЄБРР надають можливість потенційно зацікавленим учасникам розглянути попередні проекти концесійних договорів, підготовлені консорціумом консультантів, та надати свої коментарі. Доступ до проектів договорів можна отримати за наступним посиланням (https://www.dgmarket.com/tender/27763470). Зворотній звязок має бути наданий до 23.59 за київським часом 23 травня 2019 року у письмовій формі українською або англійською мовами координаторам проектів МФК та ​​ЄБРР за такими адресами: [email protected] [email protected] Важливе повідомлення: ці проекти договорів є попередніми і можуть бути змінені без попередження. P.S. Щоб отримати доступ до посилання, скористайтеся браузерами chrome або mozilla.

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) спільно виступають у ролі провідних консультантів Адміністрації морських портів України (АМПУ) та Міністерства інфраструктури України (МІУ) для підготовки та реалізації концесійних проектів у портах Херсон та Ольвія в Україні. У рамках цієї роботи МФК, ЄБРР та консорціум їхніх консультантів надають допомогу МІУ з різноманітних аспектів підготовки проектів, один з яких стосується підготовки тендерної документації.

З метою розуміння поглядів потенційно зацікавлених учасників конкурсів, забезпечуючи максимальну прозорість процесу підготовки проектів, МФК та ​​ЄБРР надають можливість потенційно зацікавленим учасникам розглянути попередні проекти концесійних договорів, підготовлені консорціумом консультантів, та надати свої коментарі. Доступ до проектів договорів можна отримати за наступним посиланням (https://www.dgmarket.com/tender/27763470).

Зворотній зв’язок має бути наданий до 23.59 за київським часом 23 травня 2019 року у письмовій формі українською або англійською мовами координаторам проектів МФК та ​​ЄБРР за такими адресами:

[email protected]

[email protected]

Важливе повідомлення: ці проекти договорів є попередніми і можуть бути змінені без попередження.

P.S. Щоб отримати доступ до посилання, скористайтеся браузерами chrome або mozilla.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: