fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Консультація від Apple Consulting

25/ 03/ 2020
  Ви не самі! Help line is open now! Apple Consulting® оголошує в період карантину відкриття on-line безкоштовних консультацій для власників та керівників виробників, дистриб’юторів та роздрібних мереж, які наразі відчувають труднощі: з тим, що саме запускати у виробництво саме зараз, із закупівлею товарів, сировини та матеріалів саме зараз, з управлінням запасами саме зараз, з дефіцитом грошових коштів, з виконанням дохідної частини бізнесу, в прийнятті складних управлінських рішень. Якщо Вам необхідна консультація від Apple Consulting®, перейдіть за цим посиланням  https://applecons.com.ua/ua/anketa-ua/ та заповніть коротку форму. Наші експерти зв’яжуться з Вами у робочий час протягом 2 годин. Ми зробимо усе можливе, аби допомогти Вам прийняти зважені рішення без паніки та метушні задля мінімізації наслідків поточної складної ситуації.  Дана пропозиція діє на період карантину для виробників, дистриб`юторів та роздрібних мереж України та країн Європи. Консультації доступні українською, англійською на російською мовами.

Ви не самі! Help line is open now! Apple Consulting® оголошує в період карантину відкриття on-line безкоштовних консультацій для власників та керівників виробників, дистрибюторів та роздрібних мереж, які наразі відчувають труднощі:

  • з тим, що саме запускати у виробництво саме зараз,
  • із закупівлею товарів, сировини та матеріалів саме зараз,
  • з управлінням запасами саме зараз,
  • з дефіцитом грошових коштів,
  • з виконанням дохідної частини бізнесу,
  • в прийнятті складних управлінських рішень.

Якщо Вам необхідна консультація від Apple Consulting®, перейдіть за цим посиланням  https://applecons.com.ua/ua/anketa-ua/ та заповніть коротку форму. Наші експерти зв’яжуться з Вами у робочий час протягом 2 годин. Ми зробимо усе можливе, аби допомогти Вам прийняти зважені рішення без паніки та метушні задля мінімізації наслідків поточної складної ситуації. 

Дана пропозиція діє на період карантину для виробників, дистриб`юторів та роздрібних мереж України та країн Європи. Консультації доступні українською, англійською на російською мовами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: