fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Консультаційна допомога з питань організації медичного обслуговування

23/ 05/ 2022
  Шановні члени EBA ! В цей нелегкий воений час найціннішим є людське життя та здоровя. Саме тому провідною послугою ТОВ «ТВТ - Страховий брокер» є укладання угод ДМС – добровільного медичного страхування. На жаль, ще не всі українські підприємства мають угоди з ДМС для гарантування медичного забезпечення своїх працівників, але саме в даних скрутних умовах працівники та їх родини потребують максимального захисту, навіть якщо вони тимчасово знаходяться за кордоном. Зважаючи на критичність ситуацій, ми пропонуємо консультаційну допомогу вашим підприємствам щодо інформаційної підтримки з питань організації медичного обслуговування. Ми впевненні, що в наступному, оцінивши переваги співпраці з ТОВ «ТВТ – Страховий брокер» та високу якість надаваємих послуг, наші компанії зможуть стати партнерами на комерційній основі. Маючи багаторічний досвід, наші фахівці добре орієнтуються в медичних закладах, сервісах з надання лікарських засобів, тощо. Ми пропонуємо Вам звертатися за консультацією за моб.тел. 099 640 06 59, тел. (044)290-71-71 e-mail [email protected] і ми радо допоможемо Вам в будь – який час.

Шановні члени EBA !

В цей нелегкий воений час найціннішим є людське життя та здоров’я. Саме тому провідною послугою ТОВ «ТВТ – Страховий брокер» є укладання угод ДМС – добровільного медичного страхування. На жаль, ще не всі українські підприємства мають угоди з ДМС для гарантування медичного забезпечення своїх працівників, але саме в даних скрутних умовах працівники та їх родини потребують максимального захисту, навіть якщо вони тимчасово знаходяться за кордоном.

Зважаючи на критичність ситуацій, ми пропонуємо консультаційну допомогу вашим підприємствам щодо інформаційної підтримки з питань організації медичного обслуговування. Ми впевненні, що в наступному, оцінивши переваги співпраці з ТОВ «ТВТ – Страховий брокер» та високу якість надаваємих послуг, наші компанії зможуть стати партнерами на комерційній основі.

Маючи багаторічний досвід, наші фахівці добре орієнтуються в медичних закладах, сервісах з надання лікарських засобів, тощо. Ми пропонуємо Вам звертатися за консультацією за моб.тел. 099 640 06 59, тел. (044)290-71-71 e-mail [email protected] і ми радо допоможемо Вам в будь – який час.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: