fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Консалтингова компанія CBRE Ukraine проведе бізнес-сніданок, присвячений оцінці судових та арбітражних справ щодо нерухомого майна

03/ 04/ 2018
  Компанія CBRE Ukraine виступить організаторам бізнес-сніданку на тему «Оцінка судових та арбітражних справ щодо нерухомого майна», який відбувся 19 квітня 2018 року в готелі Hilton Kyiv. В рамках заходу, Станіслав Іванов, Директор департаменту оцінки та консалтингу CBRE Ukraine та Наталія Іванчо, заступник директора департаменту, розкажуть, на що потрібно звертати увагу при виборі компанії експерта з нерухомості для судових та арбітражних справ і розглянуть case stadies, в яких спеціалісти CBRE Ukraine брали участь. Опісля на усіх гостей очікує бізнес networking. На сьогодні свою участь уже підтвердили учасники із близько 10 міжнародних та локальних компаній, серед яких  Antika Law, Arzinger, Avellum, Baker&McKenzie, EPAP, DLA Piper, Marchenko Danevych та інші. До участі в бізнес-сніданку запрошуються топ-менеджери та керівники юридичних департаментів. Робоча мова: українська, російська. Вартість участі: безкоштовно. Для участі необхідна реєстрація. Кінцевий термін реєстрації 18 квітня, 18:00. Реєстрацію може бути завершено достроково за досягненням максимальної кількості учасників. Для реєстрації, будь ласка, заповніть форму З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтесь за телефоном +380 (44) 390 00 00.

Компанія CBRE Ukraine виступить організаторам бізнес-сніданку на тему «Оцінка судових та арбітражних справ щодо нерухомого майна», який відбувся 19 квітня 2018 року в готелі Hilton Kyiv.

В рамках заходу, Станіслав Іванов, Директор департаменту оцінки та консалтингу CBRE Ukraine та Наталія Іванчо, заступник директора департаменту, розкажуть, на що потрібно звертати увагу при виборі компанії експерта з нерухомості для судових та арбітражних справ і розглянуть case stadies, в яких спеціалісти CBRE Ukraine брали участь. Опісля на усіх гостей очікує бізнес networking.

На сьогодні свою участь уже підтвердили учасники із близько 10 міжнародних та локальних компаній, серед яких  Antika Law, Arzinger, Avellum, Baker&McKenzie, EPAP, DLA Piper, Marchenko Danevych та інші.

До участі в бізнес-сніданку запрошуються топ-менеджери та керівники юридичних департаментів.

Робоча мова: українська, російська.

Вартість участі: безкоштовно.

Для участі необхідна реєстрація. Кінцевий термін реєстрації 18 квітня, 18:00. Реєстрацію може бути завершено достроково за досягненням максимальної кількості учасників.

Для реєстрації, будь ласка, заповніть форму

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтесь за телефоном +380 (44) 390 00 00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: