fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Конференція “Закупівлі у ветеранських підприємств” 5 грудня 2023

29/ 11/ 2023
  Запрошуємо Вас на першу конференцію від Райффайзен Банку щодо закупівель товарів та послуг у ветеранських підприємств. Конференція проводиться за підтримки Асоціації підприємців-ветеранів АТО та Українського ветеранського фонду. 🇺🇦 Українські бізнеси активно підтримують своїх співробітників у лавах ЗСУ, їхні сім’ї, реінтегрують ветеранів на робочих місцях та соціалізують у колективах підприємств. Одним з напрямів піклування про захисників може стати підтримка ветеранських бізнесів, у тому числі через закупівлі у них товарів та послуг. На конференції ми піднімемо важливі теми: Підходи до визначення поняття «ветеранський бізнес» та його діяльність в Україні; Світову практику щодо закупівель у ветеранських підприємств; Законодавчі ініціативи щодо підтримки ветеранських бізнесів; Питання регламентації цільових закупівель у ветеранських підприємств. 📌 Конференція буде корисною для закупівельників, власників та керівників ветеранського бізнесу, представників донорських організацій та органів влади тощо. Детальна програма буде надіслана після реєстрації та підтвердження участі. Участь у конференції є безкоштовною. Кількість учасників обмежена. Попередня реєстрація на конференцію вже відкрита. РЕЄСТРАЦІЯ 📞 Контактна особа: Антон Ковалишин, 098-348-01-99

Запрошуємо Вас на першу конференцію від Райффайзен Банку щодо закупівель товарів та послуг у ветеранських підприємств. Конференція проводиться за підтримки Асоціації підприємців-ветеранів АТО та Українського ветеранського фонду.

🇺🇦 Українські бізнеси активно підтримують своїх співробітників у лавах ЗСУ, їхні сім’ї, реінтегрують ветеранів на робочих місцях та соціалізують у колективах підприємств. Одним з напрямів піклування про захисників може стати підтримка ветеранських бізнесів, у тому числі через закупівлі у них товарів та послуг.

На конференції ми піднімемо важливі теми:

  • Підходи до визначення поняття «ветеранський бізнес» та його діяльність в Україні;
  • Світову практику щодо закупівель у ветеранських підприємств;
  • Законодавчі ініціативи щодо підтримки ветеранських бізнесів;
  • Питання регламентації цільових закупівель у ветеранських підприємств.

📌 Конференція буде корисною для закупівельників, власників та керівників ветеранського бізнесу, представників донорських організацій та органів влади тощо.

Детальна програма буде надіслана після реєстрації та підтвердження участі.

Участь у конференції є безкоштовною.

Кількість учасників обмежена. Попередня реєстрація на конференцію вже відкрита.

РЕЄСТРАЦІЯ

📞 Контактна особа: Антон Ковалишин, 098-348-01-99

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: