fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Конференція “Europe-Poland-Ukraine: Rebuilt Together”

13/ 07/ 2022
    Історії бізнесу в Україні сьогодні дуже надихаючі і демонструють вміння людей знаходити щодня нестандартні рішення. Разом з цим ми розуміємо, що і міжнародна економіка знаходиться зараз у процесі змін та пошуку нових підходів. Тож, разом з польськими колегами, ми обговорювали можливості та виклики, з якими зустрічається бізнес по обидва боки. 6 та 8 липня Львів та Київ стали містами, де відбулись галузеві консультації для українсько- польського бізнесу в рамках конференції Europe-Poland-Ukraine: Rebuilt Together, організованої польською стороною – Union of Entepreneurs and Employers (ZPP). У Львові були представлені 3 галузеві панелі, учасниками та модераторами котрих стали представники компаній-членів Асоціації: ✅ Транспорт та логістика Марія Мулява, GTL Ukraine; Марія Бей, Beitrans; Руслан Шмаков, Riotrans – українська сторона, Анджей Богдановіч, Association of Road Transport Employers – польська. Учасники панелі наголосили на потребі формування нових взаємин в частині перетину кордонів. Йшлося про можливість спільного оформлення вантажів. Бізнес підтримує дану ініціативу та з нетерпінням очікує напрацювань держмитслужб та прикордонників у цьому напрямі. Скасування дозволів на міжнародні перевезення Україна-Польща теж допоможе у скрутний час. ✅ Сільське господарство та експорт Віталій Філатов, Vederstat Ukraine; Дмитро Бурбан, Koudijs Ukraine; Ігор Блистів, Kormotech – Україна та Анджей Гантнер, Polish Federation of Food Manufacturers Employers’ Association – Польща. Розвиток переробки в Україні, є вагомим інструментом економічного росту та суттєвим важелем у формуванні доданої вартості сільськогосподарської продукції, на думку присутніх учасників. Також ринок землі є дуже важливим у врегулюванні с/г відносин. ✅ Виробництво та переробка Тарас Іванців, NG Metal Ukraine; Ольга Романенко, Ecopan; Уляна Фіца, Kormotech LCC – Україна, Мая Бесікірська, Okam Capital – Польща. Учасники наголосили на важливості підтримки влади шляхом лібералізації господарських відносин. Чим простіші та зрозуміліші правила гри - тим легше стати інвестором та знизиться ризик розвитку корупційних схем. Важливим також є доступ до фінансів та відкриття нових ринків за межами ЄС. Ми щиро вдячні польській стороні за допомогу та переконані - разом ми зможемо закласти міцний фундамент для майбутніх інвестицій серед українсько-польських бізнесменів. І головне, що хочеться відмітити - було досягнуло домовленостей про організацію подальших В2В онлайн зустрічей польсько-українського бізнесу. А це, віримо, хороший знак для обох сторін. Рухаємось вперед! Далі буде…
01/

 

Історії бізнесу в Україні сьогодні дуже надихаючі і демонструють вміння людей знаходити щодня нестандартні рішення. Разом з цим ми розуміємо, що і міжнародна економіка знаходиться зараз у процесі змін та пошуку нових підходів.

Тож, разом з польськими колегами, ми обговорювали можливості та виклики, з якими зустрічається бізнес по обидва боки. 6 та 8 липня Львів та Київ стали містами, де відбулись галузеві консультації для українсько- польського бізнесу в рамках конференції “Europe-Poland-Ukraine: Rebuilt Together”, організованої польською стороною – Union of Entepreneurs and Employers (ZPP).

У Львові були представлені 3 галузеві панелі, учасниками та модераторами котрих стали представники компаній-членів Асоціації:

✅ Транспорт та логістика

Марія Мулява, GTL Ukraine; Марія Бей, Beitrans; Руслан Шмаков, Riotrans – українська сторона, Анджей Богдановіч, Association of Road Transport Employers – польська.

Учасники панелі наголосили на потребі формування нових взаємин в частині перетину кордонів. Йшлося про можливість спільного оформлення вантажів. Бізнес підтримує дану ініціативу та з нетерпінням очікує напрацювань держмитслужб та прикордонників у цьому напрямі.

Скасування дозволів на міжнародні перевезення Україна-Польща теж допоможе у скрутний час.

✅ Сільське господарство та експорт

Віталій Філатов, Vederstat Ukraine; Дмитро Бурбан, Koudijs Ukraine; Ігор Блистів, Kormotech – Україна та Анджей Гантнер, Polish Federation of Food Manufacturers Employers’ Association – Польща.

Розвиток переробки в Україні, є вагомим інструментом економічного росту та суттєвим важелем у формуванні доданої вартості сільськогосподарської продукції, на думку присутніх учасників.

Також ринок землі є дуже важливим у врегулюванні с/г відносин.

✅ Виробництво та переробка

Тарас Іванців, NG Metal Ukraine; Ольга Романенко, Ecopan; Уляна Фіца, Kormotech LCC – Україна, Мая Бесікірська, Okam Capital – Польща.

Учасники наголосили на важливості підтримки влади шляхом лібералізації господарських відносин. Чим простіші та зрозуміліші правила гри – тим легше стати інвестором та знизиться ризик розвитку корупційних схем.

Важливим також є доступ до фінансів та відкриття нових ринків за межами ЄС.

Ми щиро вдячні польській стороні за допомогу та переконані – разом ми зможемо закласти міцний фундамент для майбутніх інвестицій серед українсько-польських бізнесменів.

І головне, що хочеться відмітити – було досягнуло домовленостей про організацію подальших В2В онлайн зустрічей польсько-українського бізнесу. А це, віримо, хороший знак для обох сторін.

Рухаємось вперед! Далі буде…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: