fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Комунікаційники з усього світу допомагатимуть Україні інформаційними кампаніями

23/ 03/ 2022
  Для підсилення інформаційного фронту України провідні міжнародні фахівці з PR і комунікацій запустили проєкт Ukraine Communications Support Network (UCSN). Ініціаторами стали члени передових комунікаційних асоціацій: Public Relations and Communications Association (PRCA) та International Communications Consultancy Organisation (ICCO). UCSN за допомогою понад 200 комунікаційників з різних країн, які вже долучилися до проєкту, будуть pro bono допомагати Україні та українським інституціям з комунікаційними кампаніями. Спеціалісти будуть працювати у 12 напрямах, серед яких — взаємодія з МЗС України, просування незалежної журналістики в Україні, підтримка зовнішніх і внутрішніх вимушених переселенців, боротьба з дезінформацією, правова допомога. Керівниками UCSN є засновниця української консалтингової групи One Philosophy і співзасновниця Українського кризового медіа-центру Наталія Попович та колишній президент ICCO і голова PRCA Девід Галлахер. «Цінно, що професіонали зі світовими іменами й високими моральним цінностями готові присвятити свій час і ресурси, щоб допомогти Україні перемогти. Ми не забудемо тих, хто був нашими друзями під час війни», — коментує Наталія Попович. «Є велика потреба в продуманій, професійній і якісній комунікаційній підтримці у висвітленні війни.Те, як гуртується міжнародна PR-спільнота, надихає», — говорить Девід Галлахер. Долучитися до Ukraine Communications Support Network може будь-хто з будь-якої точки світу. Для цього потрібно подати заявку. Про Public Relations and Communications Association (PRCA) PRCA — найбільша у світі професійна PR-асоціація, що об’єднує 35 тисяч PR-спеціалістів у 82 країнах світу з офісами у Лондоні, Гонконзі, Дубаї, Сінгапурі та Буенос-Айресі. Спільнота працює над розвитком професійності й етичності PR-індустрії.  Про International Communications Consultancy Organisation (ICCO) ICCO — організація, до якої входить 41 PR-асоціація та 3000 агентств у всьому світі. Нею керує PRCA.

Для підсилення інформаційного фронту України провідні міжнародні фахівці з PR і комунікацій запустили проєкт Ukraine Communications Support Network (UCSN).

Ініціаторами стали члени передових комунікаційних асоціацій: Public Relations and Communications Association (PRCA) та International Communications Consultancy Organisation (ICCO).

UCSN за допомогою понад 200 комунікаційників з різних країн, які вже долучилися до проєкту, будуть pro bono допомагати Україні та українським інституціям з комунікаційними кампаніями.

Спеціалісти будуть працювати у 12 напрямах, серед яких — взаємодія з МЗС України, просування незалежної журналістики в Україні, підтримка зовнішніх і внутрішніх вимушених переселенців, боротьба з дезінформацією, правова допомога.

Керівниками UCSN є засновниця української консалтингової групи One Philosophy і співзасновниця Українського кризового медіа-центру Наталія Попович та колишній президент ICCO і голова PRCA Девід Галлахер.

«Цінно, що професіонали зі світовими іменами й високими моральним цінностями готові присвятити свій час і ресурси, щоб допомогти Україні перемогти. Ми не забудемо тих, хто був нашими друзями під час війни», — коментує Наталія Попович.

«Є велика потреба в продуманій, професійній і якісній комунікаційній підтримці у висвітленні війни.Те, як гуртується міжнародна PR-спільнота, надихає», — говорить Девід Галлахер.

Долучитися до Ukraine Communications Support Network може будь-хто з будь-якої точки світу. Для цього потрібно подати заявку.

Про Public Relations and Communications Association (PRCA)

PRCA — найбільша у світі професійна PR-асоціація, що об’єднує 35 тисяч PR-спеціалістів у 82 країнах світу з офісами у Лондоні, Гонконзі, Дубаї, Сінгапурі та Буенос-Айресі. Спільнота працює над розвитком професійності й етичності PR-індустрії. 

Про International Communications Consultancy Organisation (ICCO)

ICCO — організація, до якої входить 41 PR-асоціація та 3000 агентств у всьому світі. Нею керує PRCA.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: