fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанії-члени комітету з енергетики ЕВА запустили проєкт Stop Bloody Energy

12/ 04/ 2022
  Компанії-члени комітету з енергетики Європейської Бізнес Асоціації ініціювали запуск проєкту Stop Bloody Energy, яким закликають західні компанії припинити співпрацю з росією у паливно-енергетичній сфері. Сайт проєкту https://bloody.energy/ Там зібрана інформація про газові, вугільні, нафтосервісні та машинобудівельні компанії, які продовжують співпрацю з росією. Метою проєкту є привернути увагу західних партнерів, компаній до ситуації в Україні і закликати зупинити бізнес та будь-які взаємовідносини з рф.  У соцмережах Twitter, LinkedIn, Instagram та Facebook публікації про проєкт поширюються під хештегом #StopBloodyEnergy.

Компанії-члени комітету з енергетики Європейської Бізнес Асоціації ініціювали запуск проєкту Stop Bloody Energy, яким закликають західні компанії припинити співпрацю з росією у паливно-енергетичній сфері.

Сайт проєкту https://bloody.energy/

Там зібрана інформація про газові, вугільні, нафтосервісні та машинобудівельні компанії, які продовжують співпрацю з росією.

Метою проєкту є привернути увагу західних партнерів, компаній до ситуації в Україні і закликати зупинити бізнес та будь-які взаємовідносини з рф. 

У соцмережах Twitter, LinkedIn, Instagram та Facebook публікації про проєкт поширюються під хештегом #StopBloodyEnergy.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: