fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія Юнік Трейд стала Сертифікованим Постачальником в національну мережу Бош Авто Сервіс!

29/ 07/ 2020
  Компанія Юнік Трейд з 22 липня 2020 року отримала статус Сертифікованого постачальника в національну мережу Бош Авто Сервіс! В рамках проекту «Сертифікований постачальник» компанія Юнік Трейд є постачальником діагностичного обладнання і програмного забезпечення KTS / ESI[tronic] 2.0 і всього переліку обладнання BOSCH! Мережа Бош Авто Сервіс - одна з провідних мереж СТО в світі, відома завдяки використанню унікальних технологій і системного підходу до контролю якості. Бути в статусі Сертифікованого Постачальника в національну мережу Бош Авто Сервіс - означає надавати обладнання найвищої якості для першокласного сервісу!

Компанія Юнік Трейд з 22 липня 2020 року отримала статус Сертифікованого постачальника в національну мережу Бош Авто Сервіс!

В рамках проекту «Сертифікований постачальник» компанія Юнік Трейд є постачальником діагностичного обладнання і програмного забезпечення KTS / ESI[tronic] 2.0 і всього переліку обладнання BOSCH!

Мережа Бош Авто Сервіс – одна з провідних мереж СТО в світі, відома завдяки використанню унікальних технологій і системного підходу до контролю якості. Бути в статусі Сертифікованого Постачальника в національну мережу Бош Авто Сервіс – означає надавати обладнання найвищої якості для першокласного сервісу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: