fbpx

Компанія Watsons виділила майже 100 тисяч гривень на допомогу лікарям

25/ 06/ 2020

Міжнародна компанія Watsons надала допомогу у вигляді побутових товарів та товарів для особистої гігієни майже на 100000 гривень лікарням, які знаходяться на передовій боротьби із хворобою.

Благодійний проект «Допомога лікарям з Watsons» було розпочато в квітні, і за цей час допомогу отримали вже 9 лікарень різних регіонів України, на які припала найбільша кількість хворих на коронавірус.

Watsons в Україні поставляє в лікарні товари першої необхідності, дезінфікуючі засоби, засоби для особистої гігієни та побутову хімію. У компанії розуміють, що гігієна під час пандемії – найважливіший захід для збереження здоров’я і запобігання ситуації з можливим поширенням коронавірусу. Нещодавно до проекту приєдналась компанія НатурПродукт, яка передала у лікарні дезінфікуючі засоби.

На сьогоднішній день допомогу вже отримали:

  • Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради.
  • Чернівецька обласна клінічна лікарня.
  • Волинська обласна інфекційна лікарня Волинської обласної ради.
  • Коломийська районна інфекційна лікарня.
  • Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька».
  • Хмельницька інфекційна лікарня Хмельницької міської ради.
  • Чернівецький обласний перинатальний центр.
  • Інфекційне відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні.
  • Монастирська центральна районна лікарня Монастирської районної ради.

«Сьогодні, під час пандемії, неможливо залишатися осторонь і не зважати на потреби тих, хто рятує життя. Поки що ми не збираємось припиняти проект, зважаючи на епідеміологічну ситуацію в країні і плануємо продовжувати забезпечення лікарень побутовими товарами. До того ж, зараз ми шукаємо постачальників, які можуть приєднатися до проекту та надавати свою продукцію на благодійній основі», – прокоментувала Маханьова Дарина, менеджер із корпоративних комунікацій Watsons Україна.

Про Watsons

Watsons – найбільша міжнародна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я.  На сьогодні мережа налічує більше 7200 магазинів і понад 1500 аптек на 13 ринках Азії і Європи. В їх число входять континентальний Китай, Тайвань, Гонконг і Макао, Сінгапур, Таїланд, Малайзія, Філіппіни, Індонезія, а також Туреччина і Україна.

Watsons Україна – провідна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я в Україні. У мережу Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 16 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця. У квітні 2019 року Watsons відсвяткувала своє восьмиріччя в Україні. Восени 2018 року компанія Watsons третій рік поспіль визнана рітейлером року в drogerie за версією Retail & Development Business Awards. А також – Watsons отримав перемогу перемо в конкурсі «Вибір року Україна» в номінації «Магазин року краси та здоров’я» шість разів.

Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоров’я, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі – товари власних торгових марок Watsons Exclusive, допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день.

Прес-служба Watsons

Менеджер з корпоративних комунікацій

Маханьова Дарина

+38063 957 01 14

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: