fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія Watsons оголосила про ексклюзивне партнерство з Amazon у Сінгапурі

13/ 01/ 2022
  У січні 2022 року стало відомо, що компанія Amazon у Сінгапурі співпрацює з Watsons, надаючи клієнтам доступ до тисяч товарів повсякденного попиту з доставкою того ж дня. Про це стало відомо з офіційного сайту платформи. 11 січня 2022 року компанія Amazon Singapore оголосила про нову співпрацю з Watsons, в рамках якої на сайті Amazon.sg буде представлений широкий асортимент товарів для краси, здоровя та особистої гігієни. Учасники програми Prime тепер матимуть ще ширший вибір для покупок завдяки програмі Fresh & Fast, яка пропонує продукти харчування, предмети першої необхідності та багато іншого від Amazon Fresh та Watsons. Це перший випадок, коли Amazon Singapore співпрацює з провідним рітейлером товарів для краси та здоровя. Крім того, така співпраця дозволяє клієнтам швидше, простіше та зручніше здійснювати покупки товарів першої необхідності онлайн, клієнти також зможуть скористатися безкоштовною двогодинною доставкою за розкладом та отримати свої товари того ж дня. Співпраця між Amazon Singapore та Watsons додасть тисячі нових товарів до існуючого каталогу Amazon.sg. Учасники програми Prime можуть розраховувати на те, щоб знайти улюблені товари, доступні на вітрині Watsons, серед яких такі відомі бренди, як , LOréal Paris, Aveeno, Bioré, Cetaphil, Bifesta, Wavertree & London, Oral-B, а також інші товари від власних брендів Watsons - від засобів догляду за обличчям до біологічно активних добавок. Ми раді стати першим ексклюзивним роздрібним продавцем товарів для здоровя та особистої гігієни в Сінгапурі, який приєднався до Amazon. Це відповідає нашій активній, клієнтоорієнтованій, О+О стратегії, спрямованій на надання нашим покупцям зручніших можливостей для здійснення покупок, коли б і де б вони не знаходилися, чи то на сайті watsons.com.sg, чи на сайтах партнерів, таких як Amazon.sg, - зазначила пані Ірен Лау, керуючий директор Watsons Singapore.

У січні 2022 року стало відомо, що компанія Amazon у Сінгапурі співпрацює з Watsons, надаючи клієнтам доступ до тисяч товарів повсякденного попиту з доставкою того ж дня. Про це стало відомо з офіційного сайту платформи.

11 січня 2022 року компанія Amazon Singapore оголосила про нову співпрацю з Watsons, в рамках якої на сайті Amazon.sg буде представлений широкий асортимент товарів для краси, здоров’я та особистої гігієни. Учасники програми Prime тепер матимуть ще ширший вибір для покупок завдяки програмі Fresh & Fast, яка пропонує продукти харчування, предмети першої необхідності та багато іншого від Amazon Fresh та Watsons. Це перший випадок, коли Amazon Singapore співпрацює з провідним рітейлером товарів для краси та здоров’я. Крім того, така співпраця дозволяє клієнтам швидше, простіше та зручніше здійснювати покупки товарів першої необхідності онлайн, клієнти також зможуть скористатися безкоштовною двогодинною доставкою за розкладом та отримати свої товари того ж дня.

Співпраця між Amazon Singapore та Watsons додасть тисячі нових товарів до існуючого каталогу Amazon.sg. Учасники програми Prime можуть розраховувати на те, щоб знайти улюблені товари, доступні на вітрині Watsons, серед яких такі відомі бренди, як , L’Oréal Paris, Aveeno, Bioré, Cetaphil, Bifesta, Wavertree & London, Oral-B, а також інші товари від власних брендів Watsons – від засобів догляду за обличчям до біологічно активних добавок.

“Ми раді стати першим ексклюзивним роздрібним продавцем товарів для здоров’я та особистої гігієни в Сінгапурі, який приєднався до Amazon. Це відповідає нашій активній, клієнтоорієнтованій, О+О стратегії, спрямованій на надання нашим покупцям зручніших можливостей для здійснення покупок, коли б і де б вони не знаходилися, чи то на сайті watsons.com.sg, чи на сайтах партнерів, таких як Amazon.sg”, – зазначила пані Ірен Лау, керуючий директор Watsons Singapore.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: